На головну Новини Павло ГОРОШКЕВИЧ: ми готові узяти відповідальність за громаду!

Павло ГОРОШКЕВИЧ: ми готові узяти відповідальність за громаду!

234

Дорогі володимирчани!

Напередодні важливого дня, яким без сумнівів є день місцевих виборів, звертаюся до вас з упевненістю, що для нашої тепер уже великої об’єднаної громади зробити свій вибір буде легко. Знаю з особистого досвіду, із безлічі зустрічей, які ми з командою партії «Громадянська позиція» (№5 у бюлетені!) провели у ваших дворах, на підприємствах, у селах, що сьогодні населення більш виважене у власних поглядах, більш схильне до аналізу ситуацій та подій, ніж навіть на минулорічних виборах. Воно й не дивно, адже йдеться про долю громади й життя особисто кожного на наступні п’ять років.

- реклама -

Я пишаюсь тим, що йду на вибори у злагодженій команді «Громадянської позиції», де кожен – фахівець своєї справи, галузі, а об’єднує нас усіх принциповість, непідкупність та бажання змін на краще. Найголовніше, що серед кандидатів у депутати від «Громадянської позиції» лише ті люди, яких ви знаєте, з якими поруч живете, з якими ділитись своїми проблемами, до яких звертаєтесь по допомогу. Це й голови ОСББ – Григорій Цаль-Цалко, Дмитро Юзвенко, Клавдія Василець, Володимир Дячук, який ще й директор АТП, це люди, які працюють з молоддю, – тренер викладач з боротьби Роман Горошкевич та керівник танцювальної студії Роман Дячок, це представники галузі медицини – Андрій Веремеєнко, Вікторія Кухарук, спеціалісти з культури – Зінаїда Петровс та Володимир Папін, освіти – Наталія Глазиріна та Неля Богульська, працівники великих підприємств – Оксана Виваль, Микола Кліщук, Мирослав Стольницький, підприємці Віктор Захарда, Михайло Слободчіков та Олена Сидорук, ветеран Афганістану Іван Омельчук та ветеран АТО Сергій Петровський.

За спиною цих людей немає олігархів, бізнесменів, які йдуть за подальшим збагаченням, високопосадовців, яким потрібно втриматись на посадах, тих, хто прийшов у команду з примусу чи через якісь зобов’язання перед керівництвом. А ще дуже важливим є те, що ми розуміємо всю відповідальність, яка лягає на плечі місцевих обранців, та готові її узяти заради швидких та якісних змін у громаді.

На мій превеликий жаль, зважаючи на ряд нещодавніх публікацій у ЗМІ, доводиться мені повернутись іще раз до теми, яка більше не стосується нашої команди, адже відійшла в минуле, залишивши нам всім важкий урок розчарування. Отож, хочу закрити раз і назавжди питання щодо моєї попередньої політичної діяльності у партії «Слуга народу». 19 місяців я присвятив активній роботі для розвитку президентської політичної сили, досі залишаюсь помічником народного депутата від монобільшості. На обох виборах 2019 року мені вдавалось відстоювати самостійність у діях та дистанціюватись від обласного штабу, більшу частину якого складали працівники, політтехнологи уже закритого на той час проекту «Укроп». Саме тому, завдяки відокремленій роботі нашого місцевого штабу, вважаю, й результати підтримки президента й партії «Слуга народу» по виборчому округу були значно вищими, ніж в інших районах Волині. Але нав’язування волі обласного керівництва партії на місцевих виборах нам не вдалось уникнути, тому і я, і наша команда відразу вирішили: своєю платформою оберемо лише ту політичну силу, яка не буде спонукати депутатів міськради працювати проти власної ж громади.

Прикро, що той, хто шляхом фінансової оборудки прийшов на наше місце у «Слузі народу», за місяць зумів обвалити рейтинги та авторитет цієї партії в місті, вдаючись до маніпуляцій. Зовсім нещодавнє – так зване інспектування ремонту дороги. Так, я гордий з того, що минулого року, коли у Верховній Раді вже розглядався проект держбюджету, саме у нашому місті, нашою командою терміново готувалась важливе депутатське звернення до парламенту з аргументами на користь збереження практики фінансування ремонту доріг за рахунок митного експерименту та інших джерел, і це звернення було враховане. Тільки от той, хто «інспектує», до цього не мав жодного стосунку. А щодо «Великого будівництва», то це взагалі суто президентська ініціатива, яка рівномірно впроваджується в усіх областях України, незалежно від того, чи хтось фотографується на новій дорозі, чи ні. Здавалося б, не варто було вже порушувати це питання. Але зізнаюсь: моїм кумиром завжди був і залишається найчесніший лідер, справжній українець, патріот, світлої пам’яті Кузьма Скрябін, який колись сказав: «Якщо людина робить щось не те, просто скажи їй про це!». От і кажу…

Втім, я вірю і знаю, що жителі нашої громади вже давно навчились розбиратись у всіх питаннях соціально-економічного розвитку, тож жодні маніпуляції на їх вибір не вплинуть. А голосуватимуть люди не за партії, не за лозунги, а за особистостей – тих, хто їм близький по духу, у поглядах, у вчинках, за життєвими принципами.

Спілкуючись із жителями міста, часто звертаю увагу на мудрі думки людей поважного віку. Один з них недавно зауважив: «Коли отак, як нині, стоятимуть сім чи десять різних палаток перед виборами, ладу в країні не буде, бо має бути єдина партія – за Україну та українців». Погоджуюсь із цією думкою, бо знаю, що значна розрізненість у представницьких органах різного рівня призводить зазвичай до необхідності створення коаліцій, ситуативних об’єднань, заснованих на різного роду «договорах і бартерах», а від цього страждають інтереси громад, адже врешті ніхто не несе відповідальності за рішення, прийняті і неприйняті.

Натомість, «Громадянська позиція», як єдина незалежна політична сила, прагне до нового рівня місцевого самоврядування й управління – заснованого на європейських принципах реалізації права і забезпечення спроможності громад у побудові власного життя!

 

Павло ГОРОШКЕВИЧ

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 4 =