На головну Інтерв'ю Павло Карпюк: «Йду на посаду Устилузького міського голови аби зробити громаду успішною...

Павло Карпюк: «Йду на посаду Устилузького міського голови аби зробити громаду успішною та комфортною»

498

Триває виборча кампанія і 25 жовтня обиратимемо мерів міст, голів ОТГ та депутатів місцевих рад. Уже визначилися усі претенденти на посаду Устильзького міського голови. З одним із цих кандидатів – Павлом Карпюком і розмовляємо про перебіг передвиборчої кампанії.

   – Павле Вячеславовичу, чому вирішили балотуватися на посаду Устильзького міського голови?

- реклама -

– Це було важливе рішення для мене, яке  прийняв, бачачи той стан речей, який є в Устилузькій громаді.  Він мене не задовольняє, адже в порівнянні з іншими громадами ми вже відстаємо. Вважаю, якщо ще втратимо п’ять років, то відстанемо від усіх громад району і завжди будемо пасти задніх.

Тож, зваживши усі «за» та «проти», маючи управлінські навички та досвід успішного залучення інвестицій, вирішив балотуватися. Йду на посаду Устилузького міського голови, аби зробити громаду успішною та комфортною.

– Аби меру громади вдавалося все задумане – потрібна команда. Наскільки  знаю ви вже більше 10 років у лавах ВО «Свобода».  Чому саме ця політична сила і чи ведете за собою команду однодумців?

– Я вже 12 років у цій політичній силі. Не бачу іншої партії, яка б могла краще представляти інтереси простих людей на державному та місцевому рівнях. Саме тому ми зі свободівською командою йдемо на вибори. І це правильно! Я маю свою позицію і не шукаю від виборів до виборів рейтингових партій, змінюючи їх, аби лишень бути при владі. Переконаний, що це неправильно, якщо ти маєш власну позицію, але не повинен її змінювати, зважаючи на політичні бонуси.

Усі ми пам’ятаємо, що п’ять років тому Устилузька міська рада формувалася з команди, яка об’єдналася навколо Блоку Петра Порошенка.  Багато хто підтримав саме цю команду, сподіваючись на позитивні зміни у громаді. Що ми бачимо нині? Все це за п’ять років розвалилося, з БПП деякі люди перебігли в інші партії, аби знову прийти до влади. Це у них за п’ять років так змінився світогляд, зрозуміли, що перебувають не у тій партії, чи просто знову під вибори шукають нові політичні бренди?

   – В Устилузі  витає така думка, що громадою має керувати місцевий, тобто мешканець Устилуга. Що на це скажете?

– Дійсно є така думка і є люди, які б хотіли бачити на посаді мера Устилуга корінного жителя цього міста. Я родом із Зорі, ми працюємо на цих теренах і  не вважаю, що  не місцевий. Досконало знаю проблеми громади і маю чіткий план дій, як їх вирішувати. Крім того, не може бути очільник громади постійно з Устилуга. Протягом 15 років  тут обирають свого корінного і разом з тим постійно нарікають на купу проблем, які роками не розв’язуються. До прикладу, житлово-комунальне господарство доведено до жахливого стану. Теж саме з водогонами. Але ж 15 років керує місцевий, а в районі високі посади також займали корінні устилужани. І що це дало Устилугу та громаді? Може, маємо сісти та подумати, що пріоритетом має бути не «місцевий», а обрати того, хто буде займатися усією громадою, а не окремою територією. Не має у громаді другорядних сіл – все одне ціле.

   – Ваші опоненти розповідають, що зміна очільника громади потягне за собою кадрові чистки, плануєте «усіх звільняти»?

– Чув таке від людей. Розумію, що конкуренти мають якось мені опонувати та мотивувати людей не голосувати за того чи іншого кандидата.  Це повна нісенітниця! Кожна свідома людина має розуміти, що ти не можеш прийти і всіх звільнити та набрати нових. 90 відсотків людей, які працюють в Устилузькій громаді, є фахівцями та відповідають займаним посадам, просто їх потрібно спрямувати у той формат, у якому вони мають працювати. Важливо, щоб кожен виконував свої обов’язки доброякісно та компетентно.

Прийти та зводити з кимось рахунки чи влаштовувати репресії не буду. Не для того йду!

   – Зупиніться на основних акцентах вашої передвиборної програми.

– Питання програми не у її написанні, а у тому, щоб її виконати. Хочу, аби моя програма писалася спільно із жителями, адже тоді буде зацікавлення в її розвитку.

Читав програму одного з кандидатів, але маю одне запитання: а що цій людині заважало протягом п’яти років виконувати те, що обіцяє нині, зважаючи на те, де цей кандидат працював? На жаль, знову підходимо до того, що під вибори пишемо програму, а  опісля про неї забуваємо.

Людям потрібно показувати не віртуальні речі, а те, що можемо зробити, те що в компетенції місцевого самоврядування. Тому підсумую: у мене є програма, яка найближчим часом буде оприлюднена, але хочу, щоб вона була обговорена, а після 25 жовтня напрацьована спільно з урахуванням інтересів усіх мешканців громади.

  Розмовляла Ярослава КОЛОСКОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 + 10 =