На головну Анонси Педколедж запрошує у літній англомовний табір

Педколедж запрошує у літній англомовний табір

80

   На базі педагогічного коледжу ім. А. Кримського у період з 31 липня по 4 серпня працюватиме літній англомовний табір GLOW&T.O.B.E для юнаків та юнок віком 14-18 років, котрий проводитиме волонтер КорпусуМиру США в Україні ОфеліяЕрнандез, викладачі іноземних мов педколеджу та інші волонтери.

Назва англомовного табору розшифровується як «Дівчата керують світом&Навчимо наших хлопців бути кращими». Ініціатива проведення подібних заходів для заохочення молодих жінок брати активну участь у житті суспільства, належить колишній першій леді США Мішель Обамі. Тож такі табори проводяться у багатьох країнах світу, де працюють волонтери Корпусу Миру.

- реклама -

Незважаючи на те, що кожен табір є унікальним, відображаючи особливості місцевої громади, всі табори GLOW і T.O.B.E. базуються на однакових принципах та порушують питання гендерної рівності, розвитку лідерських якостей, підвищення самооцінки, здоров’я жінки та кар’єри. Табір сприяє розвитку волонтерського руху в громаді, утверджує віру в те, що кожна молода жінка може змінити життя своєї громади на краще і надає молодим жінкам можливості для саморозвитку у веселій і дружній атмосфері. Окрім цього,  обговорювані у таборі теми будуть цікаві і хлопцям, адже учасники розглядатимуть характеристики та якості лідера, спілкуючись  з молодими людьми, які вже досягли успіху у своїй сфері діяльності. Під час занять у таборі навчатимуться роботі у команді, демократичним процесам, які дозволять кожному з учасників побувати у ролі як лідера так і просто члена команди. Передбачається, що учасники також братимуть участь у видах діяльності, які надихатимуть їх  вести здоровий спосіб життя. У таборі категорично заборонено куріння та вживання спиртних напоїв.

Заняття відбуватимуться щоденно з 31 липня по 4 серпня з 9.00 до 14.00. Залежно від рівня знань англійської мови, учасників буде поділено на дві групи. Окрім тренінгів у рамках літнього табору відбуватимуться також різноманітні конкурси, змагання та ігри на свіжому повітрі.

Як волонтери Корпусу Миру, так і викладачі педколеджу працюватимуть у таборі на добровільних засадах, не отримуючи жодної грошової винагороди за свою працю. Тож для забезпечення учасників табору канцтоварами та питною водою адміністрація коледжу проситьзробитидобровільнийблагодійнийвнесок у сумі 75 гривень.

Для реєстраціїу таборі потрібнозаповнити анкету на сайті педколеджуза посиланнямhttp://vvpc.com.ua/node/441 .

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × два =