Новини

Передбачена компенсація аграріям за купівлю вітчизняної техніки

Бізнес
372 переглядів

Кабінет Міністрів прийняв рішення про запуск програми, якою передбачено 25 відсотків  компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва. Про це йдеться в повідомленні Міністерства економіки.

Згідно з ним, перелік постачальників агротехніки, вартість якої може бути частково компенсована за умовами програми, почне формуватися після вступу в дію рішення уряду та буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Міністерства економіки.

При цьому для отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки аграріям необхідно буде придбати техніку вітчизняного виробництва та подати до уповноваженого банку заявку на компенсацію і підтвердні документи.

“Підтримка національного виробника, стимулювання попиту на продукцію й товари, зроблені в Україні, – основа нашої державної політики. Запровадження програми компенсації 25 відсотків вартості української сільгосптехніки, яку купують наші аграрії, – лише одна з програм такої підтримки. На її реалізацію заклали в бюджет цього року мільярд грн. Надалі плануємо розширити дію програми на інші види техніки вітчизняного виробництва. Виготовляти українське, купувати українське, розвивати українську промисловість – це наш шлях до економічного зростання та самозарадності”, – зазначила перша віцепрем’єрка-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко.

З початку року 3175 українських агропідприємства вже залучили кредитів на 19,9 мільярда гривень.

 

Коментарі
Теги: аграрії, вітчизняна техніка, компенсація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up