Новини

Передбачено мільярд гривень для компенсації за вітчизняну сільгосптехніку

Лайфстайл, Новини
181 переглядів

Перші три агропідприємства отримали 25  відсотків компенсацію вартості придбаної сільгосптехніки та обладнання українських виробників. Загальна сума компенсації –  220 тисяч гривень.

“Програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва – одна зі складових підтримки локального виробника в рамках політики “Зроблено в Україні”. Завдяки цьому аграрії змогли з меншими витратами придбати більш сучасну техніку. І що важливо, такими кроками сприяємо зростанню попиту на українську сільгосптехніку та прагнемо стимулювати збільшення обсягів її виробництва. Цьогоріч на компенсації за купівлю такої сільгосптехніки заклали в бюджет мільярд гривень”, – зазначила Перша віце-прем’єрка-міністерка України Юлія Свириденко.

Щоб отримати 25% компенсації вартості техніки чи обладнання,  агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи. До переліку техніки та обладнання для агрокомплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 6 691 номенклатурну позицію техніки та обладнання 64 українських виробників. Перелік постійно оновлюється відповідно до заявок, які надходять до міністерства. Участь в програмі бере 31 банк.

Коментарі
Теги: Вітчизняна сільгосптехніка. компенсація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up