Новини

Передноворічна зустріч з родинами загиблих захисників (ВІДЕО)

Архів
96 переглядів

Родини воїнів, які віддали життя у російсько-українській війні, напередодні Нового року запросили у Володимирську міську раду, аби привітати з прийдешніми святами і почути їхні проблеми, потреби та побажання. Зустріч відбулася за участі міського голови Ігоря Пальонки, заступника командира 14-ї окремої механізованої бригади ім. Романа Великого полковника Сергія Корсуна, керівників структурних підрозділів міськвиконкому та представників військкомату.

Міський голова поцікавився думкою членів родин загиблих та померлих воїнів щодо демонтажу обеліска Слави. Розглянули також ряд питань, які потребують сприяння у вирішенні зі сторони органів місцевого самоврядування, серед яких виділення матеріальної допомоги на лікування, асфальтування ділянки дороги на вулиці Луцькій, зрізання дерев тощо.

Напередодні новорічних свят очільник громади привітав усіх присутніх та вручив подарунки дітям від волонтерської організації ALFS з Великої Британії. Солодкі подарунки та календарі членам родин загиблих вручив і полковник Сергій Корсун.

Як запевнили у міській раді, такі зустрічі регулярно відбуватимуться і в 2023 році.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up