На головну Новини Перегляд тарифів на послуги централізовані водопостачання та водовідведення

Перегляд тарифів на послуги централізовані водопостачання та водовідведення

19

На виконання п. 2 розділу  ІІ « Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги  з обґрунтуванням такої необхідності»,  затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства  України  від  5червня 2018 року  №130 ,управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Володимир-Волинський доводить до відома споживачів інформацію про зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

З метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства, зокрема Закону «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від  1 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», а також наказу Мінрегіону від 12 вересня 2018 року №239  «Про затвердження порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», на вимогу п.8 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення , затвердженого Постановою КМУ від  1  червня 2011 року №869 ліцензіат зобов’язаний до 20 серпня подати  уповноваженому органу заяву та розрахункові матеріали для встановлення тарифів на новий плановий період.

- реклама -

Пропонується проект тарифів на 2022 рік:

централізоване водопостачання 15,82 гривні  за  куб. м. з ПДВ   (ріст  до  чинного тарифу – 2,04 гривні  – 8%)

централізоване водовідведення – 24,05 гривні за куб. м. з ПДВ   (ріст до  чинного тарифу –  4,69 гривні –  24,2%)

Разом 0  39,87 гривні за  куб. м.  з ПДВ  (ріст до діючого тарифу  – 6,73 гривні –  20,3%)

Перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за енергоносії, оплати податків, вчасної виплати заробітної  плати, недопущення  збитковості підприємства та забезпечення споживачів якісними послугами ти питною водою.

Підвищення тарифів на послуги з централізованих водопостачання та водовідведення для соціально незахищених  верств населення буде  компенсоване державою через монетизацію пільг і субсидій.

Детальніше про наміри можна дізнатися на сайті міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

десять + 17 =