Новини

«Перемога над Тінню» володимирських школярів

Архів
17 переглядів

   Команда юних спортсменів із 5-Г класу НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” №3 увійшла до складу фінішерів всеукраїнської онлайн-гри «SportCraftGamesOnline. Битва з Тінню», організованою компанією RunUkraine спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України, Українською федерацією учнівського спорту та Спортивною студентською спілкою України.

Участь у ній взяли понад 700 школярів зі 150 населених пунктів, але не всім вдалось дійти до фіналу. Серед волинян, які виконали усі завдання на відмінно та в результаті отримали нагороди, залишились у повному складі команда НВК №3 та поодинокі учасники з Луцька і селищ Локачі та Голоби.

   Медалі, дипломи, значки, набори наклейок та навіть упаковки барвистого конфеті для радісного святкування перемоги у турнірі надійшли до нашого міста поштою, символічно у Міжнародний день спорту. Вручення нагород п’ятикласникам провела заступниця директора навчально-виховного комплексу Оксана Кротач.

  Шкільна команда, яка три тижні працювала над завданнями гри, складалась із восьми учасників. До неї увійшли Назарій Дізов, Дмитро Чубач, Олександр Мосурець та Дмитро Курда. Дівчачу частину представляли Дар’я Ісаічкіна, Софія Бернацька, Дарина Курда та Каріна Грушевська. Разом із дітьми посилено працювали вчителі фізкультури Сергій Холявницький, Владислав Панченко та Олексій Вербицький, кураторкою групи стала педагогиня-організаторка навчального закладу Ольга Кичула.

    Саме на її електронну пошту організатори спортивного марафону щотижня присилали відео вправ, які повинні були відтворити усі учасники команди. Відтак, дорослі детально розбирали завдання, вивчали послідовність та особливості виконання елементів, проводили їх демонстрацію на власному прикладі дітям, а тоді всі разом тренувались у виконанні вправ. Коли майстерність кожного з учасників була відточена практично до ідеальної, вмикали камери й записували відеозвіт, який слід було без затримок вислати організаторам через телеграм-бот.

   Мало того, що гра тривала три тижні, завдання потрібно було виконувати  тричі на тиждень. Такою була задумка розробників марафону. Адже, як відомо, звичка формується 21 день, – от вони й вирішили залучити до фізичної активності дітей саме на такий період, після якого вони вже самостійно, за сформованою звичкою, продовжать займатись спортом. Отож, команда виконала дев’ять завдань, після яких їй дозволили скласти підсумковий іспит. З цим діти справились успішно, залишивши далеко позаду сотні інших учасників та, як зазначили організатори, «перемогли Тінь лінощів, невпевненості чи пасивності, яка заважає здоровому способу життя».

  Звичайно, доводилося важко, розповідають і школярі, і вчителі. Скажімо, один з тижнів був присвячений суто вправам на прес, інший блок завдань стосувався віджимання, яке слід виконувати технічно правильно, було й повільне присідання, і важка вправа на тримання «планки». Між вправами можна робити перерву тривалістю лише хвилину, екзаменаційні завдання вимагали по 20-30 повторів кожної вправи. Тому багато часу займали і тренування, і зйомки відеозвітів, а попрацювати довелось і фізично, і творчо. Зате результат того вартий: у школярів сформувалась не лише звичка займатись фізкультурою, а й величезне бажання потрапити у наступні ігри та змагання.

Юлія ПАШКОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up