Новини

Перемога у VOCAL.UA

Архів
10 переглядів

У місті Києві  відбувся  другий  всеукраїнський вокальний і хоровий конкурс VOCAL.UA, який  проводиться з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, студентів і педагогів музичних закладів України.

У цих творчих  змаганнях брали участь 30 представників музичних навчальних закладів.   За підтримки студентського профкому на чолі з Тамарою Карпук вирішила спробувати свої сили і студентка 2-Б курсу педагогічного коледжу Оксана Цвинкилевич, заручившись підтримкою   свого викладача-наставника, керівника групи Тетяни Табаченко.

Це було справжнє свято музики. Гарний концертний зал, велика сцена, професійна апаратура, дуже компетентне журі, нові незабутні емоції і звичайно – дух змагання.  Рівень підготовки учасників був дуже високий. Виступаючи в команді найсильніших, Оксана просто сприйняла свою обдарованість як шанс поділитися енергією з тими, хто в глядацькій залі, і була за це високо оцінена головою журі  Заслуженою артисткою України Оксаною Никитюк, яка поставила 10 балів із 10-ти можливих.

  Своїм незвичайним тембром голосу, музичністю, високою культурою виконання та емоційністю Оксана вразила членів журі  і отримала диплом лауреата  першого ступеня і медаль переможця. Крім того, дипломами за значний внесок у професійну музичну освіту  відзначені педколедж і молодий викладач Тетяна Табаченко

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up