Новини

Переможне «Адажіо» на «Юних голосах»

Архів
40 переглядів

Серед низки святкових заходів до Дня захисту дітей цьогоріч і фінальні виступи щорічного конкурсу молодих виконавців «Юні голоси», який вже понад два десятки років орагінзовує у нашому місті Центр позашкільної освіти з метою виявлення талановитої молоді.

Впродовж майжетрьох годин на сцені КМЦ виступали кращіюніспівакинашогоміста, котріпотішилиприсутніх у залісвоїмпісенним талантом. По завершенню конкурсу справедливе компетентнежуріоголосилопереможців у чотирьох вікових категоріях та у категорії «колективи». Дипломи лауреатам вручив голова журі, керівник хору «Любисток» Юрій Віслобоков, котрий високо оцінив рівень підготовки конкурсантів.

Серед наймолодших учасників конкурсу першу премію здобула Ольга Луцюк, у другій молодшій групі перемогла Богдана Андрійчук, у середній віковій групі кращою стала Ірина Гонтарук, а переможцем у старшій групі став Дмитро Нехай. А головний приз конкурсу – гран-прі дістався Анні Михалюк. Дівчина з великим хвилюванням прийняла нагороду з рук керівника художньо-естетичного відділу ЦПО Андрія Кошляцького, хоча для неї це далеко не перша перемога у пісенних конкурсах.

   «Конкурс «Юні голоси» особливий для мене, бо свого часу став моїм дебютом, тут я «обтесувала» свої уміння і щороку старанно готувалась, з нетерпіннямочікуючи, коли знову вийду на цю сцену. Чесно кажучи, не очікувала, що отримаю цьогоріч гран-прі»,

– зазначила володорка головної премії, якотра вразила журі та глядачів чуттєвим виконанням світового хіта «Адажіо».

Мешкаючи у Сусвалі, Аня ще будучи першокласницею двічі на тиждень почала їздити у Володимир-Волинський ЦПОна заняття із викладачем Жанною Орендовською, якій завдячує своїми теперішніми успіхами.Наступного року дівчина закінчуватиме 11 клас Оваднівськоїшколи і хоч майбутнє планує пов’язати із вивченням іноземних мов, спів обіцяєне полишати, адже це те, без чого вона не уявляє свого життя.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: Анна Михалюк, конкурс, таланти, Тетяна Ізотова, ЦПО, Юні голоси
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up