Новини

Переможці районних змагань зі спортивного орієнтування

Архів
27 переглядів

У районних змаганнях із спортивного орієнтування брали участь школярі з трьох вікових груп. У старшій серед хлопців і дівчат перші місця вибороли Андрій Рокицький і Анастасія Бобицька з Бубнівської школи, другі – Олександр Томчук та Ірина Литвинчук з Хмелівківської, треті – Назар Гузь і Анастасія Потапчук з Галинівської.
У середній віковій групі серед хлопців перше місце у Максима Гриня з Бубнова, друге – у Сергія Цурбанова з Верби, третє – у Владислава Стащука з Хмелівки, серед дівчат перемогла Богдана Лівіцька з Хмелівки, на другім місці Інна Кіквідзе із Сельця, на третім – Ірина Рой з Верби.
У молодшій віковій групі серед хлопців переміг Артем Павлович з Хмелівки, друге місце у Романа Галушки, третє у Назара Подзізея з Бубнова. У цій віковій групі перемогла хмелівцівська школярка Діана Вихватенко, друге місце у Зоряни Головенко з Бубнова, третє – у Каріни Демчук з Галинівки.
У підсумку переможцем змагань стала команда з Хмелівки, друге місце – у бубнівських школярів, третє – у галинівських. Переможці нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Коментарі
Теги: змагання, район, спорт, спортивне орієнтування
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up