Новини

Перевірки автотранспорту у тиждень безпеки дорожнього руху

Лайфстайл, Новини
113 переглядів

 Упродовж 13-19 травня фахівці Укртрансбезпеки на Волині проводитимуть рейдові перевірки дотримання законодавства на комерційному автотранспорті. Про це повідомляє Укртрансбезпека у області.

Як ідеться у повідомленні, доручення про проведення Тижня безпеки дорожнього руху, який присвячений питанням безпеки на дорогах, підписав виконувач обов’язків керівника служби Юрій Марценишин.

У документі йдеться, що закриття повітряного та морського простору призвело до зростання пасажиропотоку України на наземному автомобільному транспорті, збільшення діяльності «нелегальних» перевізників, систематичного порушення автомобільними перевізниками законодавства щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіїв, невиконання маршрутів перевізниками та інших порушень вимог законодавства.

Тому доручено керівникам територіальних органів Укртрансбезпеки забезпечити інформування щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху автомобільних перевізників і підприємства, установи та організації автотранспорту, що здійснюють перевезення, стосовно виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки перевезень.

Окрім того, сформують спільні мобільні групи з працівниками поліції України, Державної податкової служби, військових адміністрацій для проведення рейдових перевірок щодо дотримання автоперевізниками вимог безпеки на маршрутах руху. Про виявлені недоліки інформуватимуть виконавчу владу в регіонах.

Коментарі
Теги: Безпека руху, комерційний транспорт
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up