Новини

Перевірте себе у списках виборців заздалегідь

Архів
4 переглядів

Якщо вам виповнилося 18 років, ви змінили зареєстроване місце проживання, якщо на минулих виборах не знайшли себе у списках або  ваші дані були записані з помилками, то, щоб  на цей раз такого не трапилося, слід звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, який працює за адресою:  м. Володимир-Волинський,  вул. І.Франка,  8, другий поверх з понеділка до п’ятниці з  8.00 до 17.00 ( обідня перерва з 13.00 до 14.00), телефон для  для довідок: (03342) 3-83-37.

Персональні дані громадян, включених до Державного реєстру виборців, є захищеними і тому інформація щодо їх змісту телефоном не розповсюджується. Інформація щодо персональних даних надається лише за письмовим зверненням виборця відповідно до ст.20, ст.21 Закону «Про Державний реєстр виборців» і лише у передбаченому цими статтями обсязі.

Під час особистого звернення до відділу при собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України. У разі зміни прізвища –документ, що підтверджує ці зміни.

Також можна перевірити свої персональні дані на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) через програмний ресурс“Особистий кабінет виборця”.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up