Новини

   Перевищив швидкість – отримав штраф

Архів
2 переглядів

   Тестовий режим використання приладу TruCam завершився, і починаючи з 16-го жовтня, інспектори вже виносять постанови на водіїв, які перевищили швидкість.

Патрульні працюють на відкритих ділянках двох автодоріг Волині: Устилуг-Луцьк-Рівне (від 0 до 37 км) та Київ-Ковель-Ягодин (від 414 до 470 км), – зазначає прес-служба Волинської поліції.

Приміром, у селі  Березовичі за кілька годин зупинили 11 водіїв, які рухались з перевищеною швидкістю, що й зафіксував прилад TruCam. На 9 порушників винесли постанови за ч. 1 ст. 122 КУпАП (перевищили швидкість на більш, ніж 20 км/год) з накладенням штрафу 255 гривень. На одного порушника винесли постанову за ч. 3 ст. 122 КУпАП (перевищили швидкість на більш, ніж 50 км/год) з накладенням штрафу 510 гривень. Ще на одного водія винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП, яку об’єднали з ч. 1 ст. 122 КУпАП.

«Більшість водіїв, звісно, переконують, що не знали, що за перевищення швидкості вже виносяться постанови. Ще хтось досі їздить «за старими правилами»: мовляв, можна рухатись 60 кілометрів на годину плюс 20, тобто виходить 80. Але це вже порушення. Але є й такі, які визнають свою провину, погоджуються і не виявляють агресії, а розуміють нашу роботу», – ділиться інспекторка Патрульної поліції Волині Іванна.

Наголосимо, що дані приладу реєструються автоматично: якщо інспектор зафіксував порушення, інформація одразу вноситься в централізовану базу, і жодне втручання туди не дозволено. Відтак, навіть якщо ви поспішаєте, ніхто відпустити вас не зможе, хоч яка поважна причина буде, адже дані зафіксовано – і мусить виноситись постанова та накладатись штраф.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up