На головну Новини Переїхала з Луганщини до Володимира і стала флористом

Переїхала з Луганщини до Володимира і стала флористом

134

З початком бойових дій на Сході України життя багатьох людей кардинально змінилось. Не винятком стала і Ірина Сергієнко, яка проживала на Луганщині. У 2017 році вона була вимушена покинути домівку та будувати своє життя у місті Володимирі-Волинському. Ще до сумних подій пані Ірина не одноразово бувала у нашому місті.

«Володимир-Волинський – мале затишне місто. Мені завжди було комфортно перебувати тут у гостях. Тому, коли виникло питання переїзду, я не сумнівалась, що Володимир-Волинський прийме мене, адже люди, що проживають у цьому місті – привітні і добрі», – розповіла пані Ірина. – У пошуках роботи я звернулась до Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, де мені запропонували пройти професійне навчання у підприємця Віталія Тимчука. Я ніколи раніше не пов’язувала своє професійне майбутнє з квітами, а сьогодні, коли я – продавець в одній з найбільших квіткових крамниць міста, мені здається, що це самий найкращий мій професійний вибір. Я дуже люблю свою роботу, а ще – в нас найкращий колектив і чудовий керівник».

- реклама -

За сприяння служби зайнятості підприємець Віталій Тимчук отримав можливість компенсувати витрати на заробітну плату та єдиний соціальний внесок за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості бажає Ірині Сергієнко стрімкого кар’єрного росту, задоволення від кожного робочого дня і бажає, щоб Володимир-Волинський став для неї справжньою домівкою та сподівається на подальшу співпрацю з підприємцем Віталієм Тимчуком.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять − пятнадцять =