Новини

Перша хвиля грантів на розвиток переробного бізнесу

Новини
216 переглядів

Українці, які хочуть отримати гранти для започаткування чи розвитку переробного бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Надія Бігун.

“Розвиток переробної галузі – стратегічний напрямок Уряду, ми маємо виробляти більше готової продукції з високою часткою доданої вартості як для споживання в середині країни, так і для експорту. Нашою метою є збільшити частку переробної промисловості у ВВП країни до 20 відсотків, що відповідає стандарту ОЕСР. Тому стимулюємо розвиток переробних підприємств через грантові програми.  Гранти від держави на започаткування чи розширення переробного бізнесу отримали вже 660 підприємств на 3,3 мільярда гривень. Цього рокузаклали фінансування на видачу ще тисяч таких грантів загалом на 5,4 мільярди  гривень”, – повідомила Надія Бігун.

За грантовою програмою для переробних підприємств “Новий рівень” підприємці можуть отримати грант до восьми мільйонів гртивень на розвиток бізнесу. При цьому обов’язковою умовою надання коштів є створення отримувачем гранту до 25 нових робочих місць.

Урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває через портал Дія.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up