Новини

Перша на Волині всеукраїнська спартакіада «Повір у себе»

Новини, Спорт
156 переглядів

Три дні на володимирському стадіоні вирували спортивні пристрасті  – судді то оголошували старти,  то підбивали результати змагань  у різних видах, то лунали оплески вболівальників– тут тривала  всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю, яка була присвячена 33-й річниці незалежності України. Захід такого рівня вперше проводився  на Волині  і у Володимирі зокрема.

Для у часті у ній до Володимира приїхали спортсмени з 17 областей України та Києва віком 10-15 років, які  змагались у бігу на 60, 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, штовханні ядра, метанні м’яча, стрибках у довжину з місця та з розбігу.

Участь у спартакіаді принесла юним спортсменам чимало нових вражень, досвіду, цікавих емоцій, адже і дозвілля було доволі наповненим, зокрема, у рамках спартакіади  вони побували у екопарку «Аміла» у селі Радовичі.

На відкритті цієї спартакіади з  вітальним словом до її учасників звернувся міський голова Володимира Ігор Пальонка.  Представниця Українського центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Наталія Алексєєнко нагадала про важливість змагань і зазначила, що через воєнний стан усі масштабні заходи проводяться саме у західних областях України.

«Хочу звернути увагу, що спартакіада «Повір у себе» розпочалася у 1994 році, у змаганнях беруть участь спортсмени вікових категорій 2009-2013 р. н. Це вже 31-а спартакіада і це дуже значимий захід для наших дітей, для всієї держави, це єдиний всеукраїнський захід, який проводиться Міністерством молоді та спорту України, Національним комітетом людей з інвалідністю, Українським центром «Інваспорт». І дуже шкода, що ми втратили можливість проводити заходи, як раніше, в «Артеці», в Одесі або Євпаторії. Але, на щастя, ми з кожним роком проводимо спартакіаду в інших містах і пізнаємо нових друзів. На цей раз – це чудове місто Володимир», – сказала Наталія Алексєєнко.

Волинь на цих змаганнях представляли 23 спортсмени.

Після закінчення  спартакіади начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” Віктор Галан-Влащук подякував Володимир-Волинській територіальній громаді за прийнятий виклик провести всеукраїнську дитячу спартакіаду “Повір у себе” саме тут, а також Збройним силам України – жодного дня змагань спортсмени не чули сирен.

Наш кор.

 

Коментарі
Теги: «Повір у себе», всеукраїнська спартакіада, легка атлетика
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up