Новини

Перше свято об’єднаної Зимнівської громади

Архів
14 переглядів

Два роки від свого утворення відзначила у неділю Зимнівська  територіальна громада , що стала однією із перших, що об’єдналися на Володимирщині.

Розпочався день громади прес-конференцією голови  ОТГ В’ячеслава Католика. За його словами, найскладнішим протягом цих двох років виявився правовий аспект, адже на той час законодавство, яке регулює роботу об’єднаних громад лише формувалося. Та саме зимнівцям вдалося створити перший в Україні сільський ЦНАП, так наблизили послуги до жителів громади. У 2017 році постали нові завдання – відшукувати гранти, писати проекти, аби залучати кошти та розбудовувати громаду, залучивши до участі усіх жителів громади у поліпшенні умов життя у всіх, навіть, найвіддаленіших селах. Зараз у пріоритеті дороги та водопроводи.

За підсумками двох років очікувані капітальні видатки сягають тут близько 20  мільйонів гривень. За це голова ОТГ подякував благодійному фонду Ігоря Палиці та народному депутату Ігорю Гузю, які підтримують проекти громади, допомагають розвивати інфраструктуру.  А сільським активістам вручив подяки та премії.

Привітали зимнівців чимало поважних гостей – заступник голови обласної адміністрації Сергій Кошарук, керівник апарату  РДА Сергій Романюк, заступник голови районної ради Алла Мельник, представники Голобської об’єднаної громади Ковельського району. Помічники народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч та Віктор Хиць привезли подарунки для трьох дитячих садків.

У великому святковому концерті взяли участь аматори сцени з усіх будинків культури та клубів об’єднаної громади. Наймолодшими його учасниками виявилися вихованці Зимнівського дитячого садка. Щирими оплесками винагородили глядачі вокальні гурти із села Луковичі сусіднього Іваничівського району. Багатьох гостей привабила виставка вишитих рушників, на кожнім із яких – оригінальний орнамент і назва свого села.

Ювілейний коровай, яким вітали гостей, спекла директор Зимнівського будинку культури Валентина Гонтарук. А ще 17 смачних тортів, декорованих назвами усіх сіл громади привезли з різних її куточків. Тож ласували ними і артисти, і глядачі, й гості свята. Крім того, малечі дісталися солодощі від птахофабрики. А школярі влаштували свій ярмарок-продаж кондитерських виробів. Гарячим запашним кулішем частували дівчата із підприємства “Чебатурочка”. Завершилося святкування молодіжною дискотекою.

Організатори вдячні місцевим фермерам, підприємцям, директорам підприємства мікроклімат В’ячеславу Шарку та птахофабрики Аліні Сич за сприяння і підримку у проведенні свята.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up