Новини

Перше засідання ради регіонального розвитку

Архів
4 переглядів

Минулого четверга відбулося  перше засідання  міськрайонної ради регіонального розвитку.

Цей захід  ніби  поступово  спустився з  верхів на низи:  12 листопада у Києві відбулося сьоме засідання такої , де Президент України Петро Порошенко озвучив головне завдання – сформувати перспективні плани розвитку регіонів, а  наприкінці  цього місяця – обласної.

Модератором  міськрайонного такого засідання стала голова райдержадміністрації Наталія Василець, яка найперше  підбила   підсумки  з розвитку  регіону  за минулі чотири роки, демонструючи це слайдами на великому екрані  культурно мистецького центру.  І вона  і згодом  директор центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій  Пархомюк, який приїхав з Луцька, відзначали  особливу успішність  не  теренах району  реформи децентралізації.   Це  вже на  конкретних прикладах у розрізі  своїх об’єднаних територіальних громад  підтвердили  їх  голови, з яких, схоже  кожен не пошкодував, що пішов на таке реформування, отримавши  своєрідними дивідентами  не  лише адміністративну самостійність, а значно збільшений  фінансовий ресурс, що відповідно дозволило реалізувати   чимало проектів з   соціально економічного розвитку громад,

У місті, хоч воно нікого до себе  не приєднало,  також відчути позитивні  бюджетні  зміни  від децентралізації, про що розповів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.  А  перед його виступом  відбулась прем’єра промо-ролика про місто, знятого  завдяки перемозі  цього проекту   у  бюджеті участі.

На  засідання  цієї ради  про  володимир- волинські освітянські здобутки розповів начальник управління освіти,  сім’ї, молоді  і спорту  В’ячеслав  Петрук.  А  фінансовий директор ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Вадим Шмаров, презентувавши бренд здорової курятини «Епікур». Представниця Волинської митниці  розповіла про перспективи розбудови  митного посту  «Устилуг».

На завершення Наталія  Василець подякував всім за роботу та наголосила, що реформи, які проводяться в нашій країні, не  мають зворотного відліку. А ті перші успіхи, які ми спостерігаємо в умовах проведення децентралізації, доводять, що ми йдемо правильним шляхом.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up