Новини

Перші у житті вишиванки від союзянок

Архів
6 переглядів

Вишиваночки для новонароджених вручили породілям союзянки у пологовому відділенні ТМО.

Привітав матерів трьох нових громадян, вірніше, громадянок України, адже лише дівчатка народилися цими днями, заступник міського голови Олег Свідерський, він вручив їм подарунки та квіти. А голова філії “Союзу українок” та заступник очільника цієї всеукраїнської жіночої організації Віра Чайковська-Тарликова презентувала мамам новонароджених вишиті сорочечки для їхніх дітей.

Цікаво, що двоє із цих трьох жінок – немісцеві, вони приїхали народжувати у наш пологовий будинок із Турійського і Старовижівського районів. А село Стенжаричі Устилузької ОТГ поповнилося маленькою Анастасією, яку народила Вікторія Чернецька.  Про дитячі сорочечки подбали кілька союзянок:  національні орнаменти вишила на них устилузька майстриня, матір чотирьох дорослих доньок і бабуся вісьмох онуків Марія Перепелиця, а надала тканину і пошила ці малі вдяганочки дружина настоятеля володимирського храму Віри, Надії, Любові та Софії Ольга Рябець, котра виростила трьох дочок і вже також встигла стати бабунею.

Цю хвилюючу подію поєднали з вшануванням матерів старшого покоління, ветеранів союзянського руху. Почесні грамоти та премії від міської влади та Союзу Українок Олег Свідерський та Віра Чайковська-Тарликова вручили  Людмилі Патлашинській, Ользі Бліндер, Ользі Носалюк та Любові Кригер. Клірик собору Різдва Христового отець Ігор Бігун побажав Божого благословення і здоров’я усім матерям, союзянкам, а також щасливої долі новонародженим дітям та роздав жінкам ікони Божої Матері.

Свідоцтва про народження дівчаток тут же урочисто вручила їхнім мамам завідуюча міським відділом ДРАЦС Алла Войтюк. Роздала вона жінкам і буклети з інформацією про те, як скористатися онлайн-сервісом для оформлення допомоги при народженні дитини (це стало можливим завдяки проекту Міністерства юстиції «Я маю право»).

Ліричну пісню про найдорожчу для кожного людину виконала юна союзянка, солістка зразкової народної студії «Лодомир» ЦПО Ліна Ткачук, а Віра Чайковська-Тарликова передала їй стипендію Союзу українок Америки, яку обдарована дівчина одержує вже не вперше. Зворушливим віршем, присвяченим матусі, порадувала  учениця 2-А школи-інтернату ЦОСПП Богдана Войтюк.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up