Новини

Першовереснева  готовність  у  місті

Архів
3 переглядів

Готовність закладів освіти міста до  нового навчального року та  осінньо-зимового періоду перевірила спеціально створена робоча група., звертаючи  особливу увагу на те, як освоювались бюджетні кошти для підтримки та розвитку матеріально-технічної бази, зокрема і  з держбюджету за програмою “Нова українська школа”, чи вжито енергозберігаючих заходів.   Загалом, цю готовність  визначили як задовільну і оцінили  у майже у 97 відсотків.  А  зроблено  було  чимало.

   Так,  у школі №1 проведено поточні ремонти кабінетів та санвузлів (вартість 111 тисяч 857  гривень), бібліотеки (74,1 тисячі), гардеробу (52,4 тисячі), закуплено меблі для учнів 1-их класів НУШ (56,5 тисячі), для їдальні (34,8  тисячі), приладів та обладнання для учнів НУШ (46,2 тисячі). За надання освітніх послуг за рік Зарічанською  ОТГ відшкодовано 353 тисячі 968 гривень.

   Друга міська школа повністю готова до Першовересня. Територія впорядкована, навчальні кабінети, спортивна, актова зали, їдальня, харчоблок відремонтовані. Придбано меблі ( 40 тисяч  гривень.), спортнвентар (25,9 тисячі), миючі засоби, хлорне вапно (7,5 тисячі), обладнання в кабінети (25,7 тисячі), матеріали для ремонту (94,7 тисячі), двері (34,5 тисячі), виконано поточний ремонт цоколя (199 тисяч  гривень).

У  НВК №3  на  ремонт коридорів, кабінетів, майстерень використано 77,5 тисячі гривень, придбано сантехнічне обладнання та енергозберігаючі лампи  (6640), полагоджено системи опалення та покрівлю за 261 тисячу  гривень. Завершується облаштування спортивного майданчика.

Класи та кабінети гімназії ім. О.Цинкаловського готові на 97 відсотків. Для потреб перших класів виділено 164,3 тисячі  гривень. Придбано комп’ютерну техніку, дидактичні матеріали, меблі. Закуплено вогнегасники за 28,4 тисячі гривень. відремонтовані вестибюль, коридори головного корпусу.  Тут також  завершується реалізація громадського проекту капітального ремонту спортивного майданчика.

У п’ятій одинадцятирічці проведено поточний  ремонт входів у навчальний заклад, сповна підготовлені  кабінети. Здійснено повірку теплового та водяного лічильників. Чекають на  меблі для першокласників. Виділені на придбання меблів 17,5 тисячі гривень, 83,6тисячі  – для ремонту санвузлів, 37,5 тисячі  – сантехнічних мереж, 38,3 тисячі гривень  для  ремонту приміщень освоєні в сповна.

І хоча у дошкільних освітніх закладів канікулярного часу не було, але в літній період також активно проводили підготовку до функціонування взимку.

У “Дзвіночку” оновлено  відмостку в приміщенні за 98, 6 тисячі гривень. У групових кімнатах  частково проведені ремонти  за 64 тисячі гривень. У ДНЗ №2 “Казка” капітально відремонтовано три спальних кімнати, ігрові павільйони та обладнання на загальну суму 86,7 тисячі гривень.  У “Волиняночці”  тривають відкриті торги на гідроізоляцію та утеплення даху. “Вишиванка”  на  ремонт усіх приміщень вікових груп використала  34 тисячі  гривень, а медичного блоку  – 169,1 тисячі.

   ЦПО  також зустріне своїх вихованців у підготовлених навчальних кімнатах, кабінетах,  на оновлення яких виділено 358,4 тисячі  гривень.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up