Новини

Першовересневі подарунки: нові спортивні майданчики у двох школах

Архів
4 переглядів

   Спортивний комплекс вартістю майже два мільйони гривень офіційно відкрили  минулого понеділка в НВК «школа-ліцей» №3.   Він включає футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки зі спеціальним поліуретановим покриттям, баскетбольний майданчик та майданчик зі спортивними тренажерами.

З міської казни на цей масштабний проект було виділено 850 тисяч гривень, ще мільйон надійшов за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток регіонів. Виділенню коштів з центру на облаштування спорткомплексу сприяв нардеп Ігор Гузь. У прес-службі нардепа зауважують, що такий сучасний, комфортний майданчик – результат і приклад ефективної співпраці органів влади різних рівнів.

«Ми всі постарались, щоб підготуватись до нового навчального року на гідному рівні», – зазначив і міський голова Петро Саганюк на офіційному відкритті. А народний депутат зауважив, що розвиток спортивних занять як здорової альтернативи шкідливим звичкам – це один із пріоритетних напрямків його діяльності. Ще одним приємним бонусом для школярів став спортивний інвентар, який від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» передав депутат міської ради Сергій Радкевич.

Значно менший за площею, але так само важливий для розвитку спортивного потенціалу школярів об’єкт відкрили цього дня і в гімназії імені Олександра Цинкаловського.

Тут  облаштовано  новий спортивний майданчик з поліуретановим покриттям, на якому зможуть займатися як учні гімназії, так і діти з прилеглого мікрорайону.  Проект цього майданчика був одним із переможців бюджету участі, відтак, і споруджувався за кошти громадського бюджету. Автор проекту Тарас Савчук подякував тим небайдужим  843 жителям міста, які голосували за цей проект, дирекції гімназії за допомогу в реалізації та владі міста, яка дала можливість у правильному напрямку використати гроші платників податків.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up