На головну Новини Перший крок  до врегулювання земельного конфлікту

Перший крок  до врегулювання земельного конфлікту

32

Навесні 2018 року шість агровиробників Володимир-Волинського району звернулися із заявами у обласний штаб із забезпечення прав та свобод землевласників і землекористувачів та їх майнових прав щодо неправомірного втручання у їхню діяльність одного із місцевих підприємств.

Зокрема, було виявлено факти подвійної реєстрації договорів оренди землі, вкраплення дрібних ділянок у великі масиви, шляхом оформлення спадщини. Ці дії спричинили ламаність меж земель, смужкуватість та далекоземелля, а також створили суттєві незручності для проїзду сільськогосподарської техніки, яка обробляє ці поля, про  писала  обласна газета  «Волинь-нова».

- реклама -

З метою врегулювання ситуації, запобігання виникнення «шахматки», порушення цілісності сільськогосподарських земель району у райдержадміністрації відбулася робоча зустріч за участі її голови Наталії Василець, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрія Горбенка, керівників «ФГ» Західний Буг» Миколи Юнака та «Прогрес» Анатолія Вітрука.

Тут обговорили усі спірні питання, які виникли у обох товаровиробників і у підсумку  керівники господарств дійшли згоди. Зокрема, є домовленість щодо врегулювання питання шляхом обміну земельними ділянками для використання полів цілісними масивами для господарської діяльності. По це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім + вісімнадцять =