Вперше за 1025-літню історію Володимир-Волинської єпархії її очолює митрополит.
У свято Хрещення Русі, у день пам’яті рівноапостольного князя Володимира предстоятель УПЦ митрополит Київський і всієї України Онуфрій своїм указом удостоїв сану митрополита чотирьох архієпископів. Серед них і керуючий Володимир-Волинською єпархією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, котрого за церковні труди возвели у цей сан у Києво-Печерській лаврі.

Коли владика повертався з Києва, у Голобах, які знаходяться на межі єпархії, його зустріли паломники міжнародного хресного ходу та духовенство (на зніммку). Благочинний Голобської округи архімандрит Ніфонт від імені усіх привітав владику Володимира з високою церковною нагородою та вручив букет квітів. Опісля такі зворушливі зустрічі ще відбулися у Ковелі й на Ратнівщині, вітали новоспеченого митрополита на недільному богослужінні у Успенському соборі.

- реклама -

Уже митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир керує єпархією шість років. Знаково, що три роки тому, якраз 28 серпня митрополит Онуфрій возвів архімандрита Володимира у сан архієпископа.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × один =