Новини

Перший рік життя Володимир-Волинської міської громади

Архів
171 переглядів

Минуло уже більше року, відколи, відповідно до розпорядження Кабміну, шляхом об’єднання міста Володимира-Волинського та Зарічанської ОТГ, створено Володимир-Волинську міську територіальну громаду. Проте зміни торік відбулись не лише адміністративні, а і управлінські, адже під час місцевих виборів у жовтні 2020 року, жителі обрали нового міського голову, яким став Ігор Пальонка, та оновлений депутатський склад міської ради.

Протягом 2021 року, який був досить непростим через невщухаючу пандемію коронавірусу та різке здорожчання енергоносіїв, місцева влада, заручившись підтримкою жителів, робила все для того, щоб новоутворена Володимир-Волинська громада здійснила поступ уперед, щоб вона і далі розвивалась та ставала іще комфортнішою.  

Аби дізнатись, що вдалось реалізувати протягом 2021 року у громаді та з якими показниками вона переходить у наступний, пропонуємо ознайомитись  зі звітом володимир-волинського міського голови.

БЮДЖЕТ

За 10 місяців року до бюджету міської територіальної громади надійшло 357,5 мільйонів гривень. Власні доходи у порівнянні з таким же періодом минулого року зросли на 22 %, що свідчить про підвищення фінансової самостійності громади. Якщо у 2020 році частка власних доходів становила 72,1 відсотка, то у 2021-му – вже 76,6. Доходів, що формують  бюджет розвитку, отримано 14,1 мільйона гривень, що перевищує планові призначення на 12,8 %. Понад два додаткових мільйони гривень вдалось залучити завдяки відсоткам від депозиту.

Аналіз використання коштів бюджету в розрізі галузей бюджетної сфери свідчить, що основна їх частина спрямована на освіту, житлово-комунальне господарство і ремонт доріг. Так, видатки на освіту за  цей період становили 161,8 мільйона гривень, або 49 відсотки  від загальних витрат, житлово-комунальне господарство і ремонт доріг – 55,2 мільйона, або 17%.

З бюджету розвитку здійснено капітальних видатків  на 48,3 мільйона  гривень, зокрема, на:   житлово-комунальне господарство та економічну діяльність – 24,7 мільйона, в тому числі на капітальний ремонт доріг – 9,5 мільйона;   придбання обладнання та проведення капітальних ремонтів закладів соціально-культурної сфери – 22,2 мільйона;  інші капітальні видатки – 1,4 мільйона гривень.

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Найбільш потужними та економічно-активними підприємствами за результатами дев’яти місяців були ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”, ТзОВ «Гербор-холдинг», ПП “БТР-С”, ПП «Скло-Центр», ТзОВ “Хлібозавод”.

Підприємствами реалізовано продукції на 578,2 мільйона  гривень, що на 36,3% (153,9 мільйона гривень) більше аналогічного періоду минулого року.

Цими підприємствами сплачено 20,7 мільйона  гривень податків до бюджетів всіх рівнів ( на 4,4  мільйона  грн. або на 27,2% більше аналогічного торішнього періоду). За  цей період у громаді працювало 1780 фізичних осіб-підприємців. Важливо, що їх кількість залишалася стабільною.

Як і в попередні роки, виконавчі органи міської ради підтримували малий та середній бізнес у межах можливого та в рамках чинного законодавства сприяли його розвитку. Підтвердженням цьому є прийняття найнижчих серед міст області ставок єдиного та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

З метою залучення інвестицій відділом економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій подані 11 проектних заявок на конкурси за програмами підтримки місцевого розвитку. Наша громада пройшла конкурсний відбір  за такими з них:

– електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP);

– підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування (USAID “Говерла”);

– навчання за програмою “Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах”  (Клуб Ділових Людей Україна за підтримки програми “U-LEAD з Європою”).

З метою формування привабливого для інвестора іміджу та задоволення потреб потенційних інвесторів триває процес розробки інвестиційного буклету громади.  Триває створення спеціальної економічної зони “Індустріальний парк “Володимир-Волинський” на території колишніх відстійників цукрового заводу.

Також у цьому році міська громада приєдналася до місцевої асоціації органів місцевого самоврядування області «Волинська економічна ліга».

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ (БЮДЖЕТ УЧАСТІ)

Вже п’ятий рік у Володимирі-Волинському, а з 2021 року і в громаді, реалізовується громадський або бюджет участі. Серед дев’яти проектів-переможців минулорічного вже реалізовано “Безпечні пішохідні переходи”, “Квітучі дерева на вулиці Драгоманова та Луцькій”, «Парк інтелектуального відпочинку “Легенди Володимира”, дитячий майданчик «Капітошка».

Ще три проекти-переможці 2020 року на завершальній стадії («Надійна велопарковка у парку «Слов’янський», «Створення символічної архітектурно-природної композиції біля пологового будинку», «Різдвяна феєрія на головній площі міста»).

У 2021 році за результатами голосування жителі громади обрали ще шість проектів, які будуть реалізовані в 2022 році. У  бюджеті громади на ці цілі передбачено 2,1 мільйона  гривень. 

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

У сфері житлово-комунального господарства цього року, як і в попередні, проводились планова робота з ремонту вулиць та провулків громади. За звітний період капітально відремонтовано 11 вулиць та провулків загальною протяжністю 4,5 км. Це комунальні вулиці Павлова, Антоновича, Винниченка, Надії Курченко, Гуденка. Завершені роботи на вул. Незалежності та частини вулиці Сагайдачного – у Володимирі-Волинському, а також на Озерній, Шевченка у селі Заріччя, Лесі Українки – у Федорівці, частині вулиці Молодіжна у селі Суходоли.  На ці потреби використано з майже 10 мільйонів гривень з міського бюджету та понад 11 мільйонфі  – з державного.

Завдяки коштам, які надійшли з держбюджету,  зокрема субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, розпочато ремонт двох скверів –  Героїв Майдану (навпроти РДА) та у військовому містечку на вул. Поліської Січі, а також тривають роботи з встановлення восьми дитячо-спортивних майданчиків на території громади.

Для ефективнішого наведення благоустрою в місті,  за рахунок коштів міського бюджету, придбано два екскаватори-навантажувачі (2,5 млн. грн), дорожню комбіновану машину з піскорозкидальним обладнанням (2,247млн. грн),  трактор-газанокосарку (150 тис. грн). У процесі нині закупівля нового екскаватора для КП «Полігон».

Протягом року здійснювались інвестиції у модернізацію теплотрас, котелень, а також у заміну водоканалізаційних мереж.  У сфері благоустрою комунальні служби докладали максимум зусиль щодо збереження давно набутого звання чистого міста.

Загалом, за 10 місяців року у сфері ЖКГ профінансовано і освоєно 61 мільйона393,5 тисячі гривень, у тому числі на  реалізація заходів із благоустрою – 25 мільйонів 619,1 тисячі; освоєння коштів бюджету розвитку –  35 мільйонів 774,4 тисячі; забезпечення освоєння субвенцій з різних бюджетів – 13 мільйонів 510,3 тисячі, в тому числі на ремонт та утримання доріг – 12 мільйонів 998,7 тисячі гривень.

У 2021 році проведено капітальний ремонт ліфтів першого та другого під’їздів на умовах спів фінансування – 10% коштів мешканців та 90 -місцевого бюджету за адресою: вул. Незалежності, 1. Виконано поточний ремонт 57 дитячих майданчиків на суму 554 тисяч 780, 4 гривні за кошти місцевого бюджету. За  такі ж кошти провели підсилення внутрішніх несучих конструкцій житлового будинку на вул. Ів.Франка, 4 (815 тисяч 475 гривень).

У рамках програми підтримки органів самоорганізації населення, ОСББ, ЖБК проведено капітальний ремонт трьох ліфтів у ОСББ «Добробут», та двох  у  ЖБК «Сєвєр-13», а також ремонти внутрішньобудинкових мереж в ОСББ «Затишний дім», «Наше містечко», «Гармонія». З міського бюджету на це виділено 962,5 тисячі грн.

Місцеві ОСББ беруть активну участь у програмі «Енергодім» на здійснення заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках. У місті діє цільова програма «Тепла оселя», яка  передбачає відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які є учасниками програми «Енергодім», на виконання якої у 2021 році вже укладено п’ять договорів на загальну суму  мільйон 902 тисячі 842 гривні. Зокрема з такими  ОСББ: «Каштан» – 761 тисяча 362, «Мрія» – 354 тисяч 354, «Затишок» – 247 тисячі 611,  «Добра оселя» – 211,7 тисячі, «Затишний дім» – 327 тисяч 815 гривень.

АРХІТЕКТУРА, МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗЕМЕЛЬНІ РЕСУРСИ

Відділом комунальної власності за звітний період продано  чотири об’єкти на загальну суму 12 мільйонів 714,379 тисячі  гривень. До бюджету міста надійшло 10 мільйонів 598,817 тисячі та 2 мільйони 115,562 тисячі сплачено ПДВ. Продаж майна міської комунальної власності здійснювався через електронну  систему  «ProZorro.Продажі». Протягом 10 місяців 2021 року приватизовано 19 квартир державного житлового фонду загальною площею 751,9 кв. м, 50 громадян скористалися правом приватизувати займане ними житло.  На 1 листопада  приватизовано 99,1 % державного житлового фонду. За 10 місяців від оренди майна міської комунальної власності до місцевого бюджету надійшло  мільйон 113,276 тисячі гривень.

Виконавчі органи Володимир-Волинської міської ради особливу увагу приділяють питанню виділення земельних ділянок учасникам АТО.   Упродовж 10 місяців  року надійшло 72 ( всього разом 970) заяви на виділення ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  98  –  щодо надання ділянок для ведення особистого селянського господарства, 72 – для індивідуального садівництва. Протягом   року  надано лише чотири дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення  ділянок для житлової забудови учасникам АТО /ООС, виділено 11 ділянок – для індивідуального садівництва та 7 – для ведення ОСГ загальною площею 7,2 га.

Звернення учасників бойових дій  (АТО/ООС) продовжують надходити. Проте вільні земельні ділянки, які можна  надати для будівництва і обслуговування житла, індивідуального садівництва та ведення ОСГ на території громади обмежені. Нині розробляється генеральний  план села Новосілки,  де буде запроектовано масив для надання ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житла. Також будуть внесені зміни до генерального плану міста, якими буде запроектований новий житловий масив для надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС.

Для вдосконалення містобудівної галузі відділом містобудування та архітектури вносяться зміни до генерального плану міста шляхом розробки генерального плану міста Володимира-Волинського, а також звіту про стратегічну екологічну оцінку. Цією містобудівною документацією буде визначено принципові рішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території Володимира-Волинського.

У місті оголошено відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію капітального ремонту площі Героїв, який має відбутись наприкінці грудня  цього року. Проведено конкурс на кращу пропозицію  пам’ятника «Воїнам, які загинули від агресії Російської Федерації», переможцем якого конкурсна комісія визначила проект скульптора Любомира Кукіля.

У цьому році розпочато нове будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на  вул. Драгоманова, 19А (ТОВ  «Еней»).

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Життя та здоров’я жителів громади – пріоритет для органів місцевого самоврядування. Для того, щоб кожен її  житель отримував якісні сучасні медичні послуги, велика робота проведена в системі охорони здоров’я громади. Зокрема, у КП «Володимир-Волинське ТМО» за кошти НСЗУ відремонтоване  терапевтичне відділення на загальну суму 5,7 мільйона грн. З метою надання допомоги  хворим на COVID-19, у закладі перепрофільовано 150 ліжок, з них 6 –  інтенсивної терапії, 120 ліжок для таких хворих забезпечені киснем, з них 38 – централізованою подачею кисню та 82 – кисневими  концентраторами.

Також проведено поточні ремонти на загальну суму 665,7 тис. грн, встановлено комп’ютерний томограф вартістю 9,6 млн. грн, з них 4,8 мільйона  – кошти міського  бюджету (подано весь пакет документів для отримання дозволу для роботи КТ). Крім цього, за кошти міста придбано медичне обладнання для операційного блоку та хірургічного відділення на 6,9 мільйона гривень. Додатково за кошти НСЗУ придбано медобладнання на 5,5 мільйона грн, зокрема відеобронхоскоп, система УЗД, кисневі концентратори тощо. Встановлено генератор кисню та додатково проводяться роботи з врахуванням нових вимог МОЗ.

Продовжується заміна вікон на енергозберігаючі, цього року виділено 398 тис. грн з міського бюджету. Для пологового будинку придбано інкубатор для новонароджених вартістю 298,5 тис. грн. На капітальний ремонт операційного блоку та відділення хірургії виділено 1,9 млн. грн.

У КП «Володимир-Волинська стоматполіклініка» за кошти міського бюджету придбано обладнання для хірургічного кабінету на загальну суму 262,8 тис. грн, додатково виділено 61 тисячу на інструментарій для імплантології та відбуваються процедури із закупівлі інплантів,   96,8 тисяч –  на компресори для стоматологічних установок та 180 тисяч – для придбання настінного дентального рентген-апарату. Також проведено поточні ремонти на загальну суму 309,2 тис. грн, зокрема першого поверху та фізіотерапевтичного кабінету. Крім цього вжиті заходи щодо доступності для осіб з обмеженими можливостями. У цій медичній установі в 2021 році встановлено протипожежну сигналізацію,  на що використано 100,5 тис. грн .

У КП «Володимир-Волинський ЦПМД» за кошти НСЗУ проведено ремонти у амбулаторіях загальної практики сімейної медицини  № 1, № 2 та с. Березовичі на загальну суму 610,8 тис. грн. Також  проведено роботи із забезпечення доступності для людей з обмеженими можливостями на загальну суму 158,1 тис. грн. За кошти міського бюджету для  трьох дітей громади, які хворіють на фенілкетонурію, придбано спеціальне  дитяче харчування вартістю 344,2 тис. грн, а для  громадян, які мають трансплантовані органи виділено 202,8 тис. грн  для закупівлі відповідних медикаментів.

Виготовляється  проектно-кошторисна документація для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Заріччя.

На розвиток закладів охорони здоров’я громади у 2021 році виділено 26,9 мільйона  гривень, в тому числі оплата компослуг усіх медзакладів  обійшлася у 7,4 мільйона.

ОСВІТА

Велика увага приділялась зміцненню матеріально-технічної бази та проведенню поточних і капітальних ремонтів закладів дошкільної освіти за кошти місцевого бюджету. Зокрема, у двох дитсадках –  у ЗДО №1 «Дзвіночок» та №2 «Казка» встановлено пожежну сигналізацію. В окремих дитсадках ремонтували дахи, здійснювали поточні ремонти приміщень, утеплювали фасади, встановлювали павільйони, купували меблі та спортінвентар.

У 2021 році мережа закладів освіти громади розширилась. Це сталось завдяки децентралізації у результаті об’єднання міста Володимира-Волинського та Зарічанської громади, а також створенню нового закладу – початкової школи №7. За 10 місяців на харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій з місцевого бюджету використано 2  мільйона 751,3 тисячі гривень.

На облаштування шкіл громади пожежною сигналізацією, поточні та капітальні роботи приміщень, придбання меблів та обладнання виділено 16 мільйонів 126,7 тисячі гривень, з яких – мільйон 820,4 тисячі – кошти  держбюджету.

Важливе місце в роботі управління з гуманітарних питань відведено роботі з дітьми-сиротами,  тими, що залишились без піклування батьків, які проживають в сім’ях опікунів, є вихованцями дитбудинків сімейного типу, прийомних сімей та дітей з сімей загиблих військовослужбовців. Ця категорія дітей отримує кошти на придбання шкільної та спортивної форм, шкільне приладдя. До Міжнародного дня захисту дітей вручаються грошові винагороди та подарунки.   

СПОРТ

За підтримки місцевого бюджетузабезпечено участь спортсменів у обласних змаганнях з боротьби вільної, боротьби дзюдо, боксу, легкої атлетики, гирьового спорту, всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики, боксу, гирьового спорту серед дорослих, художньої гімнастики.

Забезпечено участь футбольної команди «Ладомир» у чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2020–2021 років та участь у Кубку України з футзалу серед жінок.

Цього року збірна команда громади вперше стала переможцем обласного фестивалю фізичної культури та спорту. Відновлено участь команди ФК «Володимир» у чемпіонаті області з футболу, де вона посіла п’яте місце.

Значно поліпшено матеріально-спортивну базу. Зокрема для міської ДЮСШ імені Олексія Зінкевича закуплено боксерськийй ринг, покришку на борцівський килим та спортінвентар. Ведеться капітальний ремонт бігових доріжок стадіону «Олімп» та поточний  – трибун. Відремонтовано ігровий спортмайданчик ЗОШ №2. Виготовляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт плавального басейну.

Загалом на поліпшення матеріально-спортивної бази з міського бюджету виділено 13 мільйонів 384,8 тисячі гривень та мільйон – з  державного.

КУЛЬТУРА

Із загального фонду бюджету на установи культури міської громади  виділено 22  мільйони 830 тисяч 502 гривень, з бюджету розвитку –  2 мільйони 261 тисячу 647.Проведені ремонтні та монтажні роботи в установах культури, зокрема для культурно-мистецького центру закуплено павільйон, у міській бібліотеці для дорослих проведено поточний  ремонт книгосховища, закуплено 345 книг, у бібліотеці для дітей закуплено 420 книг та проведено поточний ремонт двох коридорів. В історичному музеї здійснено поточні  ремонти даху та системи водостоку, оплачено виготовлення  передпроектної документації на реставрацію фасаду.

Поточні ремонтні роботи та необхідні закупівлі здійснювались і в інших закладах культури: дитячих художній та музичній школах, центрі культурних послуг (РБК), публічній бібліотеці с. Заріччя, центральній районній бібліотеці, у будинку культури с. Суходоли та клубі села Вощатин.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Протягом 10 місяців  року для виплати різних видів допомог з держбюджету в громаду надійшло 58 мільйонів 682,6 тисячі гривень. Державну підтримку отримало 2665 родин громади. З них виплат допомог сім’ям з дітьми  здійснено для 1098 сімей на суму 17 мільйонів 758 тисяч  гривень.

З метою поліпшення якості життя вразливих груп населення, виконання заходів на місцевому рівні в доповнення до державних соціальних гарантій та впровадження нових механізмів посилення адресності послуг, підтримки ветеранів війни, соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, надання допомоги окремим категоріям громадян, жителям громади, які потребують коштів на лікування, рішенням міської ради прийнята програма соціального захисту населення Володимир-Волинської громади  на 2021-2015.

На її виконання за 10 місяців року управлінням соціальної політики профінансовано  2 мільйони  819,7 тисячі  грн. Також на відзначення 100-літніх, 90 та 95-літніх ювілеїв старожилів передбачено  60,5 тисячі гривень. відзначено 43 ювіляра, яким виплачено 13,6 тисячі гривень.

Одним із пунктів програми є зубопротезування пільгових категорій громадян.  Такою допомогою скористалась 64 особи (120,9 тис. грн).  Цього року внесені зміни до програми соціального захисту населення, якими передбачено  відшкодування надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку на 104,5 тис. грн.(виплачено 48,6 тисячі);компенсацію виплати на пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті на 100 тис. грн (виплачено 97,5.)

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

З урахуванням консультацій, оформлення вхідного пакету документів, отримання результату (вихідного пакету) до ЦНАПу за 10 місяців року надійшло 22 тисячі 400 звернень. За їх  результатами надано 17 тисяч 163адмінпослуги,  1237 усних консультацій, опрацьовано 1813 звернень, що надійшли відповідно до ЗУ “Про звернення громадян”.

У 2021 році перелік адмінпослуг доповнено ща 75 соціального характеру. У квітні для прийому документів  з соціальних послуг впроваджено програмний комплекс “ІІС Соціальна громада”.  Нині це одна із найбільш затребуваних послуг, адже від лютого надійшло 5928 звернень.

ЦНАП активно долучився до запровадження інноваційних послуг – це  запровадження двох комплексних послуг за життєвими обставинами. Перша інновація – дві  послуги в  одній заяві: ІD-14 – оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Держреєстрі фізичних осіб-платників податків (присвоєння ідентифікаційного коду ).  Друга інновація – 10 послуг в одній заяві: єМалятко – комплекс послуг, що включає проведення держреєстрації народження дитини з наданням інших послуг.

Державним реєстратором здійснюється опрацювання он-лайн заявок суб’єктів господарювання,  поданих через сайт “Дія”. З червня у ЦНАП запроваджено сервіс Шеринг Дія.QR, що забезпечує можливість отримання  копій цифрових документів користувачів застосунку “Дія”.

МІЖНАРОДНА ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Виконавчий комітет міської ради  реалізує три міжнародних проекти. Зокрема, «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле» по Програмі «Польща – Білорусь – Україна». Грантові кошти – 42 тисячі 324,33 євро, 4735,67  – співфінансування з місцевого бюджету. Метою проекту є вдосконалення інформаційної та матеріальної бази історичного музею, зокрема: розробка веб-сайту, створення макету поселення готів, придбання тач-панелі, створення фільму про готів, їх культуру та побут, виготовлення 3д макетів та ін., проведення міжнародної конференції на тему поселеннь готів на території Західної Європи, яка запланована на березень 2022 року.

Проект «Разом задля здоров’я та благополуччя мешканців Володимира-Волинського та Цвікау» програма NAKOPA. Загальна сума проекту 101 тисяча  715 EUR (3 мільйони 170 тисяч  354,84 грн), у т.ч.:власне співфінансування (внесок громади)10  тисяч 364 EUR (323  тисяч 35,52 грн). Проектом передбачено закупівлю УЗД-апарату з еластографією, який сприятиме діагностиці онкологічних та інших захворювань на ранніх стадіях, фахове стажування і підвищення кваліфікації лікарів КП «Володимир-Волинське ТМО» для роботи  на новопридбаних приладах, а також обміну досвідом щодо діагностики захворювань на ранніх стадіях.

Проект «Боротьба з пандемією Ковід – 19» програма Kommunales Corona – Solidarpaket. Загальна сума  – 49 тисяч  937 EUR (1 мільйон 556  тисяч 486,353 грн). Повністю кошти Євросоюзу. Співфінансування з української сторони не планується.  Проектом передбачено придбання та встановлення 120 рекуператорів (по чотири в шести класах 5 шкіл). 2 листопада  оголошено їх закупівлю на мільйон 424  тисячі 359,44 грн.

ТУРИЗМ

У березні цього року зареєстровано нове комунальне підприємство «Туристично-інформаційний центр Володимир-Волинської міської ради».

Воно розробило та реалізовує сувенірну продукцію (продано на 62,5 тисячі грн.), закупило 5 велосипедів для велопрокату. Створено стратегію розвитку бренду Володимира, яку планується втілювати (74 тис. грн.),  новий туристичний сайт (20 тисяч 100),  триває туристичне ознакування. Працівники ТІЦу реалізували проєкт «Благодійна екскурсія-квест «Маленькими кроками до великої мети»» спільно з ГО «Пульс міста».

За період роботи ТІЦ провів 22 екскурсії, з них 9 платних (2200 грн.)

Загалом за сім місяців роботи на 9 листопада підприємство отримало 38 тисяч 200 гривень чистого прибутку. Нині у частині приміщення РБК, де буде знаходитись ТІЦ, тривають ремонтні роботи.

Усі позитивні зрушення, викладені у звіті, є результатом спільних зусиль міської ради, трудових колективів, депутатів і всіх жителів громади, завдяки сумлінній праці яких  наша громада щодня стає кращою. Дякую всім жителям громади за підтримку і високий рівень вашої довіри.

2021 рік закінчується, йому на зміну прийде 2022-й. Впевнений, він принесе знакові події і напише нову сторінку історії. У новому році ми не збавлятимемо обертів і далі працюватимемо над поліпшенням інфраструктури, житлово-комунальної сфери, медицини, освіти та інших важливих галузей, які забезпечують життєдіяльність громади.

Плануємо у 2022 році завершення ремонту міського стадіону «Олімп», де ще потрібно замінити огорожу та покласти бруківку. Проведемо ремонт восьми нових вулиць та тих, що не були цьогоріч відремонтовані через недобросовісних підрядників. Хочемо відремонтувати у наступному році 3-4 двори багатоквартирних будинків. Розглядається можливість ремонту під’їзної дороги до села Дігтів та Новосілки-Орані. У ТМО потрібно завершити ремонт хірургічного блоку та операційної, а також облаштувати нове приймальне відділення. Заплановане на наступний рік придбання нової техніки  для водоканалу, адже ми декларували, що оновлення автопарку буде у кожному комунальному підприємстві.

Є також сподівання на те, що наступного року за кошти держбюджету на всіх дорогах державного значення будуть облаштовані тротуари, а у парку «Слов’янський» збудуємо великий урбанпарк із майданчиком для катання на скейтах. 

Отож, роботи попереду багато. Сподіваємось, що вдасться реалізувати усе задумане. Вірю, що ми – єдина команда і разом зможемо досягти ще більших результатів.

Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up