Новини

Перший шкільний «Клас безпеки»

Архів
7 переглядів

У Володимирському ліцеї №3 відкрили “Клас безпеки”. Це перший клас такого типу, який створений за ініціативи управління з гуманітарних питань, дирекції ліцею  спільно з Володимирським РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.

З нагоди відкриття класу рятувальники підготували святкове дійство з видовищами у вигляді кольорових вогнегасників та занять, під час яких в ігровій формі донесли дітям важливу інформацію, яка допоможе зберегти життя, дати собі раду в екстремальних умовах, а також навчить відповідально ставитись до власної безпеки.

У відкритті “Класу безпеки” узяли участь учні перших, п’ятих та шостих класів, які практично оцінили функціональність проєкту. Для усіх дітлахів, які долучились до першого заняття, рятувальники підготували солодкі подарунки. Згодом такі  уроки проводитимуть педагоги ліцею, співробітники ДСНС та фахівці інших служб.  Планується  створення  таких класів й в інших ліцеях та садочках громади.

Приміщення “Класу безпеки” розділене на кілька навчальних зон та обладнане муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки та спецодягом. Тут діти різних вікових груп зможуть, як в теорії, так і на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правилам поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», надання домедичної допомоги, а також дізнаються про те, які служби порятунку  викликати у різних ситуаціях та яку їм слід надати інформацію. Також школярі зможуть просто та зрозуміло вивчати правила пожежної безпеки та алгоритм реагування на надзвичайні події, правила дорожнього руху тощо.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up