Новини

Перший заступник міністра несподівано завітав і у Володимирське ТМО

Володимирська, Медицина
434 переглядів

Перший заступник МОЗ України Сергій Дубров перевірив, як проходять лікування військові на Волині, завітавши з моніторинговим візитом у медзаклади, у яких проводять лікування військовослужбовці, аби пересвідчитись у всебічному забезпеченні пацієнтів. Про це інформує Волинська ОВА.

Для об’єктивної оцінки діяльності заклади охорони здоров’я не були попереджені про візит. Тож Сергій Дубров побував у Володимирському  ТМО, обласній клінічній лікарні, медичному об’єднанні Луцької міської територіальної громади та обласному госпіталі ветеранів війни.

Сергій Дубров спілкувався із військовими, які проходять лікування. Найперше цікавився, чи вистачає всього у плані харчування, а також, чи купують хлопці медикаменти за власний кошт. Особисто переглянув деякі з листків призначення пацієнтів – наскільки лікування відповідає протоколу.

Коли один із чоловіків зауважив, що хотілось би більше випічки, посадовець навідав їдальню медзакладу та ознайомився із меню.

У спілкуванні із лікарями, середнім медичним персоналом та керівниками Сергій Дубров цікавився кадровим забезпеченням лікарень, обговорили внутрішні робочі моменти і технічне забезпечення.

У підсумку перший заступник міністра охорони здоров’я України наголосив, що належне забезпечення військовослужбовців перебуває на постійному контролі міністерства. Організація безоплатного медикаментозного лікування та поліпшення харчування, якщо у цьому є потреба – завдання кожного із керівників медакладу.  Тож такі моніторингові візити триватимуть

 

 

Коментарі
Теги: моніторинговий візит, Перший заступник МОЗ України
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up