На головну Новини Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук подав у відставку

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук подав у відставку

283

23 вересня перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук написав заяву на звільнення за власним бажанням. Як розповів журналістам сам Ярослав Анатолійович, для нього це було непросте рішення, але очевидне.

«Моє рішення про відставку пов’язане з тим, що місту потрібні зміни, нова енергія. І про це ми неодноразово говорили із Петром Даниловичем Саганюком. Ми спільно дійшли думки ще влітку: на місцевих виборах восени підтримаємо іншого кандидата. Однак Петро Данилович прийняв рішення сам балотуватися. Тому наші погляди розійшлися. Я працюю в іншій команді й поєднувати це з посадою, яку я обіймав, неможливо фізично», – розповідає Ярослав Матвійчук.

- реклама -

З його слів, це були непрості п’ять років, але за цей період він глибоко вивчив проблематику міста, вирішив багато різноманітних питань і отримав великий управлінський досвід.

«У своїй роботі в пріоритеті я ставив інтереси людей. У мене нічого не змінилося. Як жив, так і буду жити у Володимирі. Приємно, що вдалося багато корисного зробити для володимирчан. Адже першочергово з бюджету міста ресурси скеровувалися на школи та садочки. За останні роки вдалось повністю утеплити два найбільших заклади дошкільної освіти  – «Казка» та «Вишиванка», збудували майже 30 кілометрів бічних доріг у місті, а це близько 80-ти невеликих вулиць. У співпраці зі Службою автомобільних доріг в області відремонтували і дороги державного значення, що пролягають через місто. Як тільки прийшов на цю посаду, в місті не було жодного світодіодного ліхтаря, а нині їх уже 1200. Для прибирання міста залучили підприємство, що надає спецтехніку, чим вирішили теж багато проблемних питань. Та й загалом, володимирчани стали самі по собі активнішими, вони все частіше цікавляться місцевими проблемами і пропонують свої ідеї, проекти, щоб вирішити ці питання спільно з містом. Яскравим прикладом цього є участь у громадському бюджеті участі», – розповідає пан Матвійчук.

Також він зауважив, що сприяв, аби міська лікарня у Володимирі-Волинському стала опорною. Спільно з нардепом Ігорем Гузем зустрічалися із Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, щоб вирішити це питання. А завдяки співпраці з Фондом енергоефективності у місті розпочались роботи з модернізації багатоквартирних будинків.

А набутий досвід, на переконання Ярослава, ще згодиться для  багатьох нових корисних для  міста справ…

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

10 + сімнадцять =