Новини

Перший заїзд рейнджерів

Архів
33 переглядів

У суботу розпочався перший заїзд рейнджерів військово-спортивного табору «Рейнджер Кемп», організатором якого є керівник військово-патріотичного центру «3 полк» Руслан Бормовий. Перші п’ятнадцятеро дітлахів з Володимира, Ковеля, Іванич та Полтави вже облаштувались у наметовому містечку і готові пройти вишкіл, щоб стати справжніми українськими командосами. Працюватимуть із ними чотири професійні інструктори.

У команді 14 хлопчаків та одна дівчинка – восьмикласниця ЗОШ №2 Ліза Ольшевська. Школярка зізнається, не очікувала, що опиниться одна серед стількох хлопців, адже мали бути й інші дівчата. Однак у них змінилися плани і вони не змогли приїхати. Та Ліза не засмучується, і почуває себе впевнено у колі однодумців. Відпочинок, у якому поєднуються спортивні та військові навики, порадила їй мама, на що донька радо погодилась.
Табір знаходиться на військовому полігоні, територія якого охороняється. Тож батьки можуть бути спокійними, їхні діти – у безпеці. Дозвіл на його розташування надало керівництво Оперативного командування «Захід».
Оскільки незмінним атрибутами будь-якого табору є намети, з їх придбанням допоміг депутат міської ради Максим Климюк, котрий напередодні подарував три шестимісні намети. Діти вже обжилися у них і приступили до проходження курсу українського рейнджера.

Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: Ranger Camp, дозвілля, Жанна Білоцька, освіта, Руслан Бормовий
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up