Новини

Перспективи ремонту доріг у Володимирі обговорили на робочій зустрічі

Архів
15 переглядів

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник відділу ЖКГ і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук провели робочу зустріч начальником Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолієм Посполітаком та його заступником Ншаном Антоняном. Її результатами Ярослав Матвійчук поділився на своїй сторінці у фейсбуці.

Так, за його словами, пріоритетними в обговоренні подальших кроків співпраці стали питання ремонту дороги Устилуг-Володимир-Волинський (вул. Устилузької у тому числі), вулиць Зимнівської і частини Ковельської (від переїзду до об’їзної дороги), можливість встановлення світлофора на вулиці Ковельській (перехрестя з вул. Незалежності) та вагових комплексів для контролю великогабаритного транспорту, що рухається об’їзними дорогами міста.

Основну увагу акцентували на можливостях реалізації українсько-польського проєкту щодо ремонту дороги Устилуг-Володимир-Волинський, який наразі перебуває на етапі проведення експертизи. Зараз кошти виділено не в повному обсязі, і щойно на державному рівні вирішиться питання виділення додаткового фінансового ресурсу – роботи розпочнуться. З цього питання представники влади підготували також звернення до народного депутата Ігоря Гузя і сподіваються, що, завдяки його безпосередньому втручанню, у Державному агентстві автомобільних доріг України дослухаються до їхніх пропозицій.

Ярослав Матвійчук також зазначив, що у планах служби є проведення ремонту відрізку дороги (вулиця Ковельська) біля військової частини. В рамках робіт планується ремонт дорожнього покриття, заміна вуличного освітлення та ремонт тротуарів. Цього тижня у місті планує працювати проєктна група по зазначеному відрізку.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up