Новини

Петицію про назву вулиці на честь загиблого Героя взято до розгляду

На платформі електронної демократії E-DEM 9 квітня було зареєстровано петицію автора Євгена Шевчука про присвоєння назви вулиці на честь Романа Макаревича.

“Прошу присвоїти вулиці, скверу або площі найменування на честь Романа Макаревича – людині, яка все життя віддала на користь рідному місту та загинула в ім’я Батьківщини”, – йдеться у тексті петиції.

41-річний житель села Зоря на Волині, військовослужбовець Роман Макаревич, який протягом багатьох років працював у Володимирському відділі поліції,  загинув 4 квітня 2024 року у районі населеного пункту Кіндрашівка Харківської області. Життя солдата обірвалося під час виконання бойового завдання внаслідок обстрілу російськими військовими. Без батька залишилося троє дітей.

Петиція наразі набрала необхідних 150 голосів. У відповідь на неї повідомлено, що це колективне звернення (петиція) щодо присвоєння назви вулиці на честь Романа Макаревича розглянуто начальником відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимирської міської ради Тарасом Кибою.

Згідно із Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», інших нормативних під час прийняття відповідного рішення необхідне проведення громадського обговорення.

У черговому номері газети «Слово правди» буде опубліковано про початок громадського обговорення щодо перейменування однієї з вулиць міста на честь Романа Макаревича. Після зібраних пропозицій відбудеться громадське обговорення. Про дату та час буде повідомлено додатково. Остаточне рішення щодо перейменування вулиці міста Володимира буде прийнято міською радою.

Коментарі
Теги: Макаревич, назва вулиці, петиція
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up