На головну Новини Піаністки з дитячої музичної школи здобули перемоги на дистанційних фестивалях

Піаністки з дитячої музичної школи здобули перемоги на дистанційних фестивалях

171

Щедрий творчий ужинок з міжнародних та всеукраїнських конкурсів, які відбувалися у дистанційному форматі, зібрали учні музичної школи по класу фортепіано, які займаються у викладачки Ірини Терновецької.

Зокрема, четвертокласниця ДМШ Ангеліна Іваннікова завоювала аж дві нагороди. На всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад», який відбувався 29 березня у Львові, отримала другу премію та сертифікат номіналом 50 євро на відпочинок у дитячому таборі в місті Кіттен (Болгарія). А на міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Pro Fest», головою журі якого був легендарний хореограф Григорій Чапкіс, дівчинка виборола першу премію.

Ангеліна Іваннікова
- реклама -

В умовах карантину конкурси відбувалися дистанційно, тож учасникам потрібно було надіслати відеозапис виступу, розповідає Ірина Терновецька. «І тут велика вдячність батькам, які зуміли якісно зняти відео в домашніх умовах. З Ангеліною готували на конкурс дві різнохарактерні п’єси, повільну і швидку, з обома вона впоралася чудово», – розповідає вчителька.

Нагороди у всеукраїнських «дистанційних» фестивалях завоювали іще двоє учнів Ірини. «На початку  квітня ми з Анею Рудаєвою, яка навчається у третьому класі,  відправили відео на конкурс-фестиваль мистецтв «Сцена. Віртуози» у місті Хмельницькому. І там вона отримала другу премію.

Анна Рудаєва

А семикласниця Настя Кожуховська виборола першу премію у конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості» в місті Івано-Франківську. Усі наші діти молодці, адже старанно займаються і досягають гарних результатів», – зауважує Ірина.

До слова, як і в загальноосвітніх, навчання у музичній школі триває й під час карантину у форматі відеозанять. Їх викладачі проводять з використанням різноманітних додатків – Viber, Zoom, FaceTime тощо.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × чотири =