Новини

Під час весняної висадки лісу висадили пів мільйона дерев

Новини
183 переглядів

Лісокультурну кампанію цієї весни філії ДП «Ліси України» уже завершили.

Як розповів інженер лісових культур філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» Григорій Мельник, загалом згідно з планом на цей рік, лісовідновлення мають провести на площі 156, 5 гектарів – на 84,3 га висадити лісові культури, а решту лишити під природнє поновлення. Під час весняної кампанії працівники філії висадили 470 тисяч 654 сіянців дуба, сосни, берези, вільхи на площі 88 гектарів. Ще створено 11 гектарів плантацій з ялинками – 48 тисяч цих деревець висаджені спеціально для того, щоб у майбутньому стати окрасою різдвяно-новорічних свят.

Також, за словами Григорія Ілліча, закладено гектар лісових розсадників, на яких планують виростити півтора мільйона сіянців для подальшого створення лісових культур. На більшій частині площі висіяли дуб черешчатий, а на решті площі ростимуть ялини, модрини, сосни, вільха.

Висадка лісів  відбувалась у рамках програми президента «Зелена країна».

Загалом протягом цієї весни у філіях Поліського лісового офісу створили лісові культури на площі 3121,5 гектарів, висадивши на цих ділянках більше 18 мільйонів сіянців. Додалося ще 65,8 гектарів нових лісів на площах, де їх раніше не було. Також лісівники провели інші необхідні заходи з відновлення лісів.

Під час весняної лісокультурної кампанії-2024 на Волині та Рівненщині висадили загалом 21 мільйон 420 тисячі сіянців при плані 18 мільйонів. І щоразу лісівники роблять усе можливе та застосовують найкращі практики, щоб ліси майбутнього були ще кращими, якіснішими, продуктивнішими та комфортнішими для людей.

Коментарі
Теги: «Зелена країна», весняна висадка лісу, філія «Володимир-Волинське лісомисливське господарство»
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up