Новини

Підмога  з  обласного бюджету  для чотирьох громад району

Архів
3 переглядів

  Обласна рада прийняла зміни до цьогорічного бюджету, в результаті чого на розвиток чотирьох об’єднаних територіальних громад  району додатково надійде 675 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на освітні заклади, фельдшерсько-акушерський пункт та реконструкцію вуличного освітлення.

Зокрема, півмільйона гривень передбачено для реконструкції частини приміщень школи під навчальний заклад у селі П’ятидні (Устилузька ОТГ). У Зимному за 60 тисяч гривень придбають вікна та двері в опорну школу. Замінять двері у ФАПі села Суходоли (Зарічанська ОТГ)  за 15 тисяч гривень. За кошти обласного бюджету, а це 100 тисяч гривень, також реконструюють вуличне освітлення у Вербі (Оваднівська ОТГ).

Загалом, округ нардепа Ігоря Гузя додатково отримає 1,7 мільйона  гривень з обласної казни: для ремонту та придбання меблів, текстилю, технологічного та холодильного обладнання в освітні заклади, реконструкцію ФАПів, вуличного освітлення та ремонт під’їзної дороги до будинку сімейного типу.

Команда парламентаря дякує голові Волиньради Ігорю Палиці та депутатам, які представляють інтереси Прибужжя, за прийняте рішення та принципову позицію.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up