Новини

Підприємці спілкувалися за “круглим” столом

Архів
6 переглядів

Засідання за «круглим столом» для підприємців міста, представників контролюючих органів та органів, яке вела заступник міського голови Лариса Кулікова, розпочалося із інформування про  порядок справляння податку на нерухоме майно та зміни в оподаткуванні у 2018 році.

Про ці зміни  розповіла начальник відділу обслуговування платників  об`єднаної податкової інспекції Лариса Войтович. Про особливості матеріального забезпечення та соціальні послуги для фізичних осіб-підприємців та їх найманих працівників за рахунок коштів Фонду соціального страхування України повідомив начальник відділення Фонду соціального страхування України Григорій Цаль-Цалько. Начальник відділу праці та соціально трудових відносин управління соцзахисту Тетяна Ільницька розповіла про порядок оформлення і оплату роботи практикантів і стажистів на підприємстві.

Державний реєстратор Максим Диньковський  розповів про порядок внесення змін у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та вартість послуг. Інформувала про актуальні  питання пенсійног законодавства заступника начальника об`єднаного управління  ПФУ Оксана Сак. Начальник управління економічного розвитку та інвестиції Оксана Субицька розповіла про основні положення цьогорічного міського бюджету участі (громадського бюджету). Директор ФПП “Бізнес-Центр” Оксана Сапіга проінформувала про функціонування нового розділу на сайті «Бізнес-Центр online»  «Вільні вакансії у Володимирі-Волинському» , конкурс “Володимир, дружній до батьків і малюків” та  щорічну акцію  до Дня захисту дітей   «Все добро дітям».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up