На головну Новини Підприємців  вітали

Підприємців  вітали

75

   У  місті  вітали люди, які пов’язали свою діяльність із бізнесом.  Адеж  щороку у першу  неділю вересня – День підприємця.

   У  Володимирі-Волинському  нині зареєстровано дві  тисячі 210 суб’єктів господарювання, з яких 74  відсотки   – фізичні особи підприємці. Кожен дев’ятий у бізнесі нашого міста займається торгівлею та наданням послуг, а працює у бізнесі 75  відсотків  працездатного населення.

- реклама -

Із музичним подарунком на це свято завітали дві чудові співачки нашого міста Олена Панасюк та Рената Тарасюк.  Від імені влади міста відзнаки вручила заступник міського голови Лариса Кулікова. Так у номінації бізнес-профі відзначений Іван Дуда. бізнес-креативність – Мирослава Лукашук, бізнес-ювілей – Оксана Коляда, успішний молодий підприємець – Ірина Гаврилюк, бізнес-династія – Андрій Принда, відданість справі – Наталія Шандалко та Костянтин Іщук, бізнес-стабільність – Олег Буняк, Світлана Ковальчук та Людмила Спічак.

Від спілки промисловців і підприємців  міста колег привітала Наталія Любімцева і вручила подарунки та подяки Тетяні Пагубі та Любов Петрик.

На  цім святі розіграли лотарею, де головним призом була картина. А на завершення ще й посмакували тортом.

Оксана  САПІГА,

директор «Бізнес-центру».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять + вісімнадцять =