Новини

Підприємців  вітали

Архів
10 переглядів

   У  місті  вітали люди, які пов’язали свою діяльність із бізнесом.  Адеж  щороку у першу  неділю вересня – День підприємця.

   У  Володимирі-Волинському  нині зареєстровано дві  тисячі 210 суб’єктів господарювання, з яких 74  відсотки   – фізичні особи підприємці. Кожен дев’ятий у бізнесі нашого міста займається торгівлею та наданням послуг, а працює у бізнесі 75  відсотків  працездатного населення.

Із музичним подарунком на це свято завітали дві чудові співачки нашого міста Олена Панасюк та Рената Тарасюк.  Від імені влади міста відзнаки вручила заступник міського голови Лариса Кулікова. Так у номінації бізнес-профі відзначений Іван Дуда. бізнес-креативність – Мирослава Лукашук, бізнес-ювілей – Оксана Коляда, успішний молодий підприємець – Ірина Гаврилюк, бізнес-династія – Андрій Принда, відданість справі – Наталія Шандалко та Костянтин Іщук, бізнес-стабільність – Олег Буняк, Світлана Ковальчук та Людмила Спічак.

Від спілки промисловців і підприємців  міста колег привітала Наталія Любімцева і вручила подарунки та подяки Тетяні Пагубі та Любов Петрик.

На  цім святі розіграли лотарею, де головним призом була картина. А на завершення ще й посмакували тортом.

Оксана  САПІГА,

директор «Бізнес-центру».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up