Новини

Підсумки після першої порадні з побудови розумного міста

Архів
11 переглядів

У нашому місті відбулась порадня «Теорії і практики побудови розумного міста: початок». Це був перший етап проекту «We build Smart Cities»:  від обговорення до втілення», що проходить у рамках проекту «Київський Діалог»  за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

У ній взяли участь представники виконавчих органів міської ради та громадські активісти. Виступили з цікавими лекціями, а також поділились досвідом впровадження інструментів електронної-демократії в Дрогобичі Станіслав Гайдер –  начальник відділу інформаційних технологій та аналізу  тамтешньої міськради та Володимир Кондзьолка–  директор комунальної установи «Інститут міста Дрогобича».

Загалом, протягом лютого-травня відбудеться три Порадні, метою яких є ознайомити владу, громадськість, бізнес з інструментами та ідеологією Smart City; показати досвід м. Дрогобича у запровадженні електронних урядування та демократії; пояснити, що таке відкриті дані та як працюють електронні сервіси, як громада може брати участь в управлінні містом; розповісти про «розумну» систему міських проектів та застосування міжнародних стандартів сталого розвитку міст в Україні.

Після першої порадні у Володимирі-Волинському вже окреслені наміри зробити електронний запис в чергу з оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон, електронний запис на прийом до міського голови, створення картографії основних показників соціально-економічних об’єктів тощо, запровадження платформи “Opencity”.

Окрім цього учасники проекту спілкувались в Skype-режимі з представниками Фонду Східна Європа  стосовно важливості впровадження політики відкритості. До речі, в місті вже функціонують електронні продукти, профінансовані Фондом, – електронна черга в ЦНАПі та платформа петицій.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up