Новини

Підсумовуючи третій рік каденції в Устилузькій міськраді

Устилузька
435 переглядів

Депутатка Устилузької ТГ Марта Татарина поділилася,

яким був «екватор» її діяльності у 2023 році

Рік не був легким, війна продовжувала набирати обертів і відчуваючи відповідальність за собою, як і багато громадянок нашої країни, продовжувала спрямовувати всі сили на допомогу волонтерам для збору всього необхідного, що потребують наші захисники та захисниці.

Для цього на постійній основі збираю продукти і доставляю в чотири пункти, де готують сухі борщі, вітамінні батончики, салати, випікають печиво та булочки.  Великий попит був на окопні свічки, тому збирала матеріали на їх виготовлення. Крім того, весною, дякуючи американським партнерам, отримала  300 кілограмів парафіну та свічок, чотири мішки факелів, які передала волонтерам, а також займалася логістикою доставки окопних свічок до волонтерів, які їхали на фронт у всі напрямки.

Декілька раз допомогла доставити одяг, постільну та нижню білизну, взуття та продукти харчування до КП “Обласний госпіталь ветеранів”, які збирали в Устилузькій міській бібліотеці у співпраці з представницями відокремленого підрозділу ВГО “Об’єднання матерів і дружин захисників України у Волинській області». Також інші звернення, які надходили щодо  потреб для ЗСУ, сповна виконувалися власними ресурсами або із допомогою волонтерів.

Цей перелік можна продовжувати, адже бажання пришвидшити перемогу не згасає. Дякую ЗСУ, що даєте нам можливість працювати в тилу, складати плани на майбутнє, виховувати дітей, дбати про добробут в громаді.

Прийом депутата здійснювала торік у телефонному режимі та у форматі особистих зустрічей із кожним виборцем, практично всі звернення успішно вирішила. Роблю час від часу об’їзд громадою, щоб бачити, що відбувається і які проблеми залишаються, спілкуюся з людьми, щоб почути їхню думку, визначити, що є терміновим та наболілим.

У найбільш критичному стані знаходяться дороги. За 2023 рік направила до голови Устилузької міської ради три звернення та одне до керівника підрядної організації, щодо ремонту та підсипання декількох доріг в громаді, ремонту мосту – ці звернення позитивно вирішені.

Минулого року провела всі заплановані спільні засідання профільної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва разом із депутатами інших таких комісій, з детальним вивченням кожного питання та заздалегідь готуючись до них. Була присутня на всіх сесіях та активно брала участь у прийнятті рішень.

В умовах війни діти залишаються вразливими до обставин в соціумі, тому спрямувала зусилля на вирішення потреб по всій Устилузькій громаді, для цього роздала допомогу  і відвідала кожну домівку, де проживають діти від одного до трьох років (дякую спонсорам, які потішили сухою дитячою сумішшю ELSE від відомої американської компанії iHerb), а також дошкільні навчальні заклади громади та забезпечила матеріалами для творчості.  Для Лудинської гімназії передала для 5-го  класу шафи, учительський стіл, тумбу для перевзуття, кришки та полички на 10 парт та три письмові столи, для ДНЗ Рогожани  – чотири лавки,  три дитячі столи-трансформери,  два письмових столи, пенал, шафки для одягу, ДНЗ Хотячева – два дитячих столи-трансформери, для ДНЗ Стенжаричі  – шафи на постільну білизну та в ігрову кімнату.

Не менш важливим є розвиток культури в час війни, адже знайомство із ідентичністю українців та культурною спадщиною відбувається в публічній бібліотеці. Вдалося забезпечити письмовими столами цю бібліотеку, подарувала кілька книг для проведення заходів із постійними читачами.

Депутатська діяльність вимагає вдосконалювати, набувати нові знання, отож брала участь  у семінарах і тренінгах на тему “Владні послуги в умовах війни” у межах програми для депутатів “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності.” Пройшла 15 уроків за такими  темами: організації роботи органів місцевого самоврядування; статус, права та обов’язки депутатів місцевих рад; особливості бюджетного процесу на місцевому рівні; земельних відносини;  ЖКГ; прозорість та підзвітність у  діяльності рад; грантові можливості місцевого самоврядування; психологічна підтримка та комунікація.

Відвідала тренінг «Здорова громада й успішні депутати: адвокація проєктів у сфері охорони здоров’я», організатором якого була ГО “Розвиток Волині”. Адже правильне функціонування системи охорони здоров’я у громаді дає можливість жителям отримати якісні послуги у медичних закладах.

Підсумовуючи третій рік каденції у раді, розумію, що рухаюся у правильному напрямку і не жалкую про рішення служити виборцям Устилузької ТГ, адже бачу позитивний результат роботи.

З новими планами та бажаннями розпочала 2024 рік, не забуваю, що війна не завершилася і не перестаю допомагати військовим. Дякую кожному виборцю за підтримку, адже разом дбаємо про громаду, об’єднуючи зусилля заради миру на нашій землі. Дякую спонсорам та добрим людям, які допомагають втілювати мої бажання на благо громади.

 Марта ТАТАРИНА

Коментарі
Теги: звіт депутатки, Марта Татарина
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up