Новини
Сьогодні
20.07.2024

Підтримаймо збори наших волонтерів

Лайфстайл, Новини, Разом до перемоги
286 переглядів

Волонтери з Володимирського району невтомно збирають кошти на закриття найнагальніших потреб наших захисників, які нині на полі бою виборюють Перемогу й потребують нашої з вами підтримки. На своїх сторінках у соцмережах, запрошуючи до репостів, ці небайдужі люди, яких уже стали називати янголами добра, звертаються до усіх земляків з проханнями фінансово підтримати наші ЗСУ, адже важлива кожна гривня.

Збір на автівки

Відомий на наших теренах волонтер Олександр Мазурок оголосив про збір коштів на придбання, ремонт, діагностику та доукомплектування авто для наших захисників з 14-ї ОМБр. Він  планує доправити дві автівки у два підрозділи князівської бригади та джип в 3-ю штурмову. Уже проведена велика робота з підготовки транспортних засобів, але щоб її звершити потрібні кошти. Номер волонтерської картки «ПриватБанку» 5363542091473919 (Мазурок Олександр Федорович), посилання на «Монобанк»: https://send.monobank.ua/jar/2SFDM7Je8c.

                                                   Готуються до поїздки до воїнів священники

Збираються у дорогу до воїнів на харківський і донецький напрямки священники Віталій Іванів і Василь Максимович. Вони оголосили про збір допомоги для наших захисників. Серед переліку необхідних речей – засоби для спорудження бліндажів, лопати, сокири, маскувальні сітки, шкарпетки, тапки гумові, рукавиці для роботи, засоби гігієни, спальники, домашня випічка, кава, мівіна, гаряча чашка та інше, а також пальне на дорогу. Можна долучитися фінансово, скинувши на картку кошти для закупівлі необхідних речей, або принести особисто куплені речі до храму. Картка «ПриватБанку» 5363542107083777.

  Потребує автівку 100-а бригада

Збір на авто для мінометної батареї 100-ї бригади оголосив волонтер Олександр Фісаюк. Цей автомобіль допомагатиме воїнам виконувати їхні бойові завдання на фронті. Тож зараз є час для того, аби придбати й підготувати його. Кошти можна скинути на картки «Монобанку» 5375411218494149 і «ПриватБанку» 5168752080563151.

Коментарі
Теги: волонтер, збір коштів, Олександр Мазурок
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up