Новини

Підтримайте красуню-військовослужбовця бригади у конкурсі «Miss Military fantasy»

Архів
6 переглядів

У Збройних Силах України фельдшер одного з підрозділів 14 окремої механізованої бригади, Надія Кононова служить уже понад 7 років. І  де б не ніс службу її підрозділ, кароока красуня Надія завжди з ним! З особовим складом пройшла й важкі роки війни на Донбасі, жорстокі бої, хірургічні операції поряд із місцем бойових дій. Під час однієї з таких, пораненому бійцю заради порятунку його життя довелося ампутувати ногу. Загалом, на рахунку Надії Кононової чимало врятованих життів, і для своїх побратимів вона – як янгол-охоронець, тож завжди, у будь-якій ситуації, може розраховувати на їхню допомогу, підтримку, пораду. А розрадою для дівчини є чотирилапі друзі, яких у кожному з підрозділів бригади вистачає, і про яких Надія не просто дбає, а за потреби й лікує.

А мріє наша Надія, як і кожна жінка, про сім’ю, дітей, про домашній затишок. І впевнена, що мріяти дуже важливо, бо мрії розраджують, мотивують, дають сили виконувати свою, нехай важку, але таку потрібну роботу, заради єдиної для всіх мети – перемоги.

    Увага! Як проголосувати за чарівну Надію Кононову в конкурсі «Miss Military fantasy»: в мережі «Фейсбук» перейдіть на сторінку «Бойовий бюлетень», знайдіть фото нашої конкурсантки і тисніть «лайк»! Конкурс триватиме до 28 лютого, а результати будуть оприлюднені до 8 березня.

Прес-служба 14 бригади

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up