Новини

Підтримка від держави за працевлаштування людей з інвалідністю

Новини
141 переглядів

Торік в Україні почали надавати  компенсацію для роботодавців, які облаштовують робочі місця для працівників з інвалідністю першої або другої групи з числа застрахованих осіб. Завдяки програмі вони отримують компенсацію фактичних витрат у розмірі 71 тисяча гривень за облаштування робочого місця для людини з  другою групою інвалідності та 106 тисяч 500 гривень – за громадян з першою групою.

Для цього роботодавець повинен звернутися з необхідним пакетом документів до служби зайнятості не пізніше, ніж за 90 календарних днів після працевлаштування людини. Відповідну заяву можна подати й онлайн через портал ДІЯ https://diia.gov.ua/…/kompensaciya-za-oblashtuvannya… . Виплата компенсації здійснюється упродовж 5-ти робочих днів з дня прийняття рішення на рахунок роботодавця.

Такою можливістю від держави скористався роботодавець із Володимира. ТзОВ «Деметра енерго сервіс-буд», яке  здійснює свою діяльність на території міста з 2020 року. Фірма займається комплексним обслуговуванням об’єктів: ремонтом будівель, приміщень тощо. Для компанії неодноразово підбирали працівників за сприяння служби зайнятості, тому роботодавець з легкістю скористався фінансовим бонусом від держави у вигляді компенсації.

Олег Омелюх – новий працівник компанії, родом із Володимира, має другу  групу інвалідності. На початку цього року звернувся до Володимир-Волинської філія обласного центру зайнятості, аби знайти роботу, а зараз працює комірником на ТзОВ «Деметра енерго сервіс-буд». Для облаштування робочого місця Олега, керівництво компанії закупило необхідне обладнання, комп’ютерну техніку і програмне забезпечення. Сам чоловік роботою задоволений і всім рекомендує не здаватися, а постійно розвиватися й шукати справу, яка буде до душі.

Щоб отримати більш детальну інформацію про програму, звертайтеся до найближчого центру зайнятості або телефонуйте на номери гарячих ліній (безплатно зі стаціонарних) або за тарифами мобільних операторів: (044) 244-94 -71, 0663537495, 0680634215, (044) 244-94-69.

Коментарі
Теги: люди з інвалідністю, підтримка від держави, працевлаштування, центр зайнятості
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up