На головну Новини Підтримка військових і ветеранів АТО – пріоритет Ігоря Пальонки

Підтримка військових і ветеранів АТО – пріоритет Ігоря Пальонки

225

Святковий захід для військовослужбовців та ветеранів АТО відбувся з нагоди Дня захисника України у Зарічанській ОТГ. На нього запросили захисників і захисниць, які проживають на теренах громади. Звучали щирі вітання зі святом. Для воїнів організували концерт. На початку заходу від імені сільського голови привітав та вручив подяки учасникам АТО- жителям  громади секретар ради Іван Юхимюк.

- реклама -

Спільні з військовими заходи – не новина на зарічанців, адже для нинішнього голови громади, кандидата на посаду володимир-волинського міського голови Ігоря Пальонки підтримка військових та учасників бойових дій АТО/ООС – один із основних пріоритетів.

– У нас склалася хороша співпраця із ЗРП та 14-ю ОМБр імені князя Романа Великого. Ми допомагали їм з наведенням ладу на території військової частини, надавали техніку для обкошування. Усім нашим учасникам бойових дій, які звернулися за наданням земельної ділянки, таке прохання задовольнили. Загалом виділено 191 ділянку – на ведення селянського господарства, будівництва житла тощо, – розповідає Ігор Пальонка.

У планах кандидата на посаду міського голови – зберегти і зміцнити цю співпрацю. «Підтримка військових та ветеранів АТО – це один із головних пріоритетів моєї роботи і діяльності нашої команди, – підкреслює Ігор Пальонка. – І після об’єднання з містом нам слід і надалі дбати про те, щоб, відповідно до розпоряджень уряду, учасники бойових дій були забезпечені усіма належними їм пільгами, зокрема і земельними ділянками, щоб військові відчували й отримували підтримку від влади. Ми готуємо комплексну програму співпраці, яка допоможе нашим захисникам почуватися соціально захищеними і впевненими у своїх мирних буднях».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 2 =