Новини

Підтримка захисникам від «батьківщинівців» Волині

Лайфстайл, Новини, Разом до перемоги
179 переглядів

Депутати Волинської «Батьківщини» в чергове побували на Донеччині, щоб засвідчити непохитну підтримку воїнам, які самовіддано боронять рідну землю від російського загарбника. У поїздці взяв участь депутат  Володимирської районної ради, директор ТЗОВ «ЗАВОД «ПРОМЛИТ», голова Нововолинської міської організації політичної партії «ВО «БАТЬКІВЩИНА» Андрій Нагорний.

«Цей візит став потужним символом єднання та незламності українського народу. У ці темні часи, коли ворог лютує на нашій землі, надзвичайно важливо, щоб  захисники відчували щиру підтримку з усіх куточків України», – написав у фейсбуці пан Андрій.

Під час візиту на Донеччину депутати за підтримки волонтерів благодійних фондів мали можливість не лише передати захисникам допомогу – це позашляховик, 30 дронів, медикаменти, засоби гігієни, енергетики та смаколики, – але й особисто поспілкуватися з воїнами, дізнатися про їхні потреби та умови служби.

«Під час спілкування з воїнами я як депутат Володимирської районної ради, висловив безмежну повагу нашим захисникам, які ціною власного життя боронять нашу свободу та незалежність. Вірю, що завдяки єднанню та спільним зусиллям ми зможемо подолати будь-які труднощі та звільнити нашу землю від ворога», – поділився Андрій Нагорний.

Також депутат передав слова вдячності від воїна-добровольця Андрія Козюри усім, хто допомагає захисникам: «Від щирого серця, хочу висловити свою безмежну вдячність всім, хто не лишився осторонь у цій жахливій війні. Ваша допомога – це те, що дає нам, бійцям, сили йти вперед, ризикувати своїм життям, боротися за краще майбутнє для наших дітей».

Коментарі
Теги: допомога "Батьківщини" з Волині, Захисники на Донеччині
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up