Новини

Пілотний сектор соціального захисту з’явився у Льотничому

Архів
6 переглядів

   У Льотничівській сільраді минулого тижня запрацював сектор соціального захисту.

   Зимнівська ОТГ стала першою серед таких громад на Волині, де реалізований подібний  пілотний проект. Сектор соцзахисту розміщений не у головному офісі в Зимному, а у приміщенні старостату в Льотничому. Для створення цієї служби використали 170 тисяч гривень з сільського бюджету, а за 150 тисяч, які надав Світовий банк, придбали оргтехніку. Працівники сектору, який створений у грудні 2017 року, нині надають до десятка різних послуг жителям Зимнівської ОТГ, каже голова громади В’ячеслав Католик. Серед найближчих планів – передача на її баланс терцентру, який функціонує у Льотничому, та створення відділу для реабілітації людей із інвалідністю і воїнів АТО.

Про роботу Зимнівського ЦНАПу розповіла керівник Ірина Корольчук, а завідувач сектору з питань соцзахисту Віра Мудрик нагадала перелік послуг, які надають у цій сфері, і  щодо захисту прав дітей, адже сектор перейняв функції служби у справах дітей.

   Того дня сюди завітали радник із питань комунікацій Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич, котра зазначила, що  зимнівський досвід варто передати у інші волинські ОТГ. Консультант і старший спеціаліст з питань соцзахисту Світового банку Наталія Зінкевич і Катерина Петрина розповіли про цей пілотний проект. Зокрема, до нього долучився 21 регіон України та чотири десятки громад, у їх числі й Зимнівська.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up