Новини

«Пісенний дивосвіт» звучав в Овадному

Архів
24 переглядів

 Конкурс юних вокалістів Оваднівської ОТГ «Пісенний дивосвіт-2019» відбувся минулої неділі у будинку культури села Овадне. Про це на своїй фейсбук-сторінці розповіла провідна спеціалістка з питань культури сільради Наталія Шамріцька.

Метою конкурсу було виявлення та підтримка юних вокалістів, підвищення їх виконавського рівня, популяризація творів українських композиторів, сприяння розвитку дитячої та юнацької пісенної творчості. Переможців визначали у двох вікових категоріях – від 7 до 12 років та від 13 до 18 років.
У молодшій віковій категорії всі призові місця завоювали учні школи с. Сусваль: третє місце посів Кирило Кузьмук, друге – Єлизавета Цегловська, перше – Роман Ющук. Переможцем конкурсу і володаркою Гран-Прі у серед молодших вокалістів стала Христина Демчук із Овадного.
У старшій віковій категорії третє місце посіла студентка Оваднівського професійного ліцею Світлана Юзепчук, друге – гурт «Цьомки-бомки» із села Ягідне, а перше – студентка Оваднівського професійного ліцею Катерина Лущук. Переможцем конкурсу і володаркою Гран-Прі серед старших вокалістів стала Софія Чеснович із Охнівки.
Усі призери отримали в нагороду дипломи, кубки, медалі конкурсу, подарунки і солодощі. А обидві володарки Гран-Прі – ще й головний приз: сертифікати на відпочинок у розважальному комплексі «Адреналін-Сіті» у м. Луцьк. Учасники конкурсу, які не посіли призові місця, також не залишилися з порожніми руками: вони отримали подяки, сувеніри і солодощі.
«Пісенний дивосвіт-2019» відбувся за підтримку Оваднівської сільської ради, її голови Сергія Панасевича, директора ТзОВ «Прогрес» Анатолія Вітрука та фермерського господарства «АІС-АГРО» Ігоря Антощака.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up