Новини

Після завершення основної сесії НМТ

Лайфстайл, Новини, Освіта
191 переглядів

На Волині завершилася основна сесія Національного мультипредметного тестування, яка тривала  18 днів — з 18 травня до 21 червня включно. На неї зареєструвалися майже 11 тисяч учасників, з яких кожен п’ятий – випускник минулих років. Про це розповіла завдувачка відділу ЗНО і моніторингових дослідженьВолинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко.

На Волині на основну сесію НМТ  майже 11 тисяч учасників –  це на тисячу більше, ніж торік.

Попри велику кількість учасників, явка цього року була менша, ніж зазвичай, – у середньому близько 92-93%. Найбільша неявка була саме в ті дні, де якраз учасниками в основному були випускники минулих років.

Цього року в області працювало 38 тимчасових екзаменаційних центрів, які були відкриті в 11 територіальних громадах. До НМТ було залучено майже пів тисячі педагогів.

У 2024 році під час основної сесії тестування на Волині виявили три порушення з боку учасників. Це наявність телефонів або гаджетів, яких не можна мати при собі. Перше порушення було зафіксовано в перші 10 хвилин першого дня тестування.

“За підсумками тестування  надійшли заяви від учасників з певними претензіями. Здебільшого вони пов’язані з тим, що учасники, переходячи з предмета на предмет під час тестування, закривали повністю тестування і не могли повернутися до НМТ. Тому в області в нас є учасники, які не змогли скласти всі чотири предмети, бо, можливо через неуважність чи хвилюванн,я закривали тестувальну програму”, — говорить Алла Корнейко.

Цього року вперше під час основної сесії НМТ відбувалося відеоспостереження, тобто велося онлайн-відеоспостереження за роботою всіх пунктів тестування. Спеціально призначені уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти в режимі онлайн спостерігали за тим, що відбувається в аудиторіях пунктів тестування

Проблеми, які супроводжували цього року основну сесію НМТ на Волині, — це відсутність електроенергії та безперебійного інтернету. Були дні, коли надходила інформація про те, що певні пункти тестування знеструмлені. Але ці проблеми вдавалося  розв’язувати оперативно.

Результати Національного мультипредметного тестування учасники могли побачити на персональних сторінках вже до кінця дня 2 липня.  Про найуспішніші з них зголом розповімо  і на сторінках газети.

Коментарі
Теги: Волинь, Сесія НМТ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up