Новини

Півсотні питань на міській сесії

Архів
7 переглядів

   Порядок денний чергової сесії міської ради був особливо рясним на кількість затверджених проектів рішень, а їх перед початком розгляду було аж 52. Утім іще до голосування за такий порядок денний сім питань було знято із розгляду на прохання окремих депутатів, котрі мотивували це тими чи іншими причинами.

  Упродовж кількагодинного сесійного засідання, яке призупинялось на невелику перерву, місцеві обранці встигли проголосувати за ряд важливих питань та звично подискутувати. Першим таким питанням стало те, що стосується внесення змін до міського бюджету на 2018 рік. Зокрема, депутат Василь Сусік зауважив, що у розподілі коштів бюджету є, на його думку, диспропорції – ряд вулиць у місті залишаються без твердого покриття в той час, як у парку вкладають бруківку. Сперечались депутати і щодо надання пільг КЕВ на сплату земельного податку. Одноголосно проголосували за обмеження режиму роботи закладам, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей.

Заслухали під час сесійного засідання звіти директора «Теплокомуненерго»  Сергія Коби на начальника управління водопровідно-каналізаційного господарства Володимира Власюка, котрі наголосили на ряді проблем, з якими стикаються комунальні підприємства. Затвердили також чотирьох членів Госпітальної ради, які представлятимуть у новоствореному дорадчому органі Нововолинського госпітального округу інтереси міста.

Чимала частина порядку денного стосувалась земельних питань, одне з яких зняли на початку розгляду, а стосується воно земельної ділянки поруч із собором Різдва Христового, де планується облаштування місця для паркування.

Детальніше про ці та інші питання, які порушувались на черговій сесії, читайте у наступному номері.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up