На головну Новини Півтора десятка переможців конкурсу «Колодійчукові роси»

Півтора десятка переможців конкурсу «Колодійчукові роси»

169

Восьмий дитячо-юнацький літературний конкурс «Колодійчукові роси» визначив переможців. Минулої п’ятниці, в рамках заходу, присвяченого 80-річчю з дня народження нашого земляка, журналістка і письменника Євгена Колодійчука, в культурно-мистецькому центрі відбулося нагородження найкращих учасників у трьох номінаціях.

Перше місце у номінації «Проза» здобула учениця ЗОШ №5 ім.Анатолія Кореневського Олександра Ізотова, на другому місці Олександр Козак з Льотничівського НВК, на третьому – учениця ліцею «Центр освіти» Сніжана Доровських. Заохочувальні премії отримали ученні ЗОШ №5 Марія Потирук та ЗОШ №1 Микола Бондарук.

- реклама -

У «Гуморі» першим місцем відзначили Марію Поліщук, а другим Софію Мякоту (обидві з Оваднівської школи), на третьому місці Дарина Католик зі школи-ліцею с.Зимне. Вона ж отримала й додаткову відзнаку від нового партнера конкурсу – відділу культури й туризму міськвиконкому.

У номінації «Поезія» на першому місці Яна Горбунова із Селецької ЗОШ ім. Олени Полонської, на другому – Софія Савюк з гімназії ім.Олександра Цинкаловського, на третьому – Дмитро Адамчук із ЗОШ №1. Заохочувальними преміями відзначили Евеліну Наконечну з Устилузької школи, Дениса Коржана з гімназії, Анастасію Білошицьку із ЗОШ №1 та Юлію Шулик з Льотничівського НВК.

Організаторами «Колодійчукових рос» традиційно були дружина Євгена Колодійчука Жанна Сергіївна, яка, на жаль, через карантинні обмеження не змогла безпосередньо взяти участь у нагородженні, редакція газети «Слово правди», також до кола організаторів долучився міський відділ культури й туризму. Переможців отримали дипломи, грошові премії, солодощі, книжки Євгена Колодійчука і подарункові сертифікати у книгарню «Є».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − один =