На головну Війна Півтора мільйона бюджетних коштів на форму для військовиків

Півтора мільйона бюджетних коштів на форму для військовиків

101

На позачерговому  засіданні виконавчого комітету, на яке винесли чотири питання порядку денного, найперше  заслухали начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці Володимира Атаманчука.

Він повідомив, що до виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради надійшло два звернення від командування військової частини, яка дислокується у місті, щодо виділення фінансування на придбання військової форми для захисників та ритуальної атрибутики  для поховань загиблих військовослужбовців. Члени виконкому одноголосно підтримали рішення щодо виділення 1,794 мільйона гривень на  першу з цих потреб та 500 тисяч гривень на другу.

- реклама -

Також було внесено зміни до бюджету громади на 2022 рік, до програми захисту населення територіальної громади на та до порядку використання коштів, передбачених програмою соціального захисту населення Володимир- міської громади на 2021-2025 роки. З проектами рішень можна ознайомитися на сайті міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 2 =