Новини

Планується ліквідація початкових шкіл у Вощатині й Заріччі

Володимирська, Громади, Новини, Освіта
192 переглядів

На громадське обговорення  винесено проєкти рішень Володимирської міської ради про ліквідацію  шкіл першого ступення  у селах Вощатин та  Заріччя, повідмляє сайт міської громади.

Організатором громадських обговорень (слухань) є Володимирська міська рада, а проводяться вони  з метою врахування думки жителів Володимир-Волинської міської територіальної громади, в тому числі жителів сіл Вощатин, Заріччя, працівників закладів загальної середньої освіти, батьків дітей щодо прийняття рішен про припинення діяльності шляхом ліквідації  цих шкіл. Адже реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення.

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади. Вощатинська загальноосвітня школа I ступеня та загальноосвітня  школа I  ступеня села Заріччя є недіючими, тому виникла потреба щодо ліквідації циих закладів освіти, як юридичних осіб.

Збори (зустрічі з громадськістю, колективами ЗЗСО) з такого приводу планується провести:  4 червня о 16.00 у  с.Заріччя у приміщення колишньої сільської ради;  18 червня о 16.00  – у приміщення клубу села Вощатин.

 

Коментарі
Теги: Вощатин ліквідація, Заріччя, школи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up